Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsalt a párom és most...

Ha megcsalt a párom és most megtesz mindent a kapcsolatunk helyrehozásáért, higgyek neki, hogy többé nem teszi meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 23:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
büszke is vagyok, arra , amit elértem idáig :). amúgy te meg a kedves párodra, aki bökezüen hozzájárul ahhoz, hogy további más csajok is jol éljenek. mert mind jár, még az is, aki azt hazudja nem!! tudnék mesélni, hogyan csapják be a feleségeiket! :)
2012. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
37%

Engem már megcsaltak. Szakítottam, de nem kopott le annak ellenére, hogy nem éltünk együtt. Én pedig lefeküdtem egy fiúval, nem egyszer, jól az orra alá dörgöltem az exnek és lelépett magától. Örökre. Ha még egyszer megcsalnának hasonló képpen cselekednék. Először szakítanék, mert az ilyet egyszerüen nem tudom megbocsátani.

Szerintem te is koptasd le a disznót!

2012. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
dobnám, ha egyszer megtette meg fogja újból... tapasztalat sajnos... :(
2012. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Minden meg lehet magyarázni, ezért én egy percet sem adnák neki, azonnal otthagynám, még mielőtt kifényezi a történteket.Meg sem hallgatnám, az ilyen ember nem érdemli meg.
2012. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"prosti vagyok. minden nöt megcsalnak!!" te aztán biztosan tudod ám! Ilyen qrva nagy okosságokat ne írjál már!

Kérdező: Neked kell azt tudnod, hogy meg tudsz-e neki bocsájtani. Ha benned marad a tüske és mindig csak az orra alá dörgölnéd, akkor a szakítást javaslom, mindkettőtöknek az a legjobb.

Az sem mindegy továbbá, hogy egyetlen alkalom volt-e a megcsalás vagy sorozatos, mert egyetlen alkalom abba a kategóriába tartozik, amit meg lehet bocsájtani. Az tény, hogy a megcsalónak nagyon sokat kell tepernie ezért. De ha így van és nagyon szereted, valamint ő is viszontszeret, akkor úgy gondolom, mindenkinek jár egy esély, hogy bebizonyítsa, elgyengült ugyan, de te vagy számára az igazi.

2012. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát igen. Először is nem tudjuk hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, milyen minőségben, voltak-e korábban is problémák, történt-e ezen kívül valami más, nem halljuk a másik fél véleményét stb. más szóval vajmi kevés információnk van a dologról. Most így mit mondjunk? És miért mi?
2012. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Engem megcsaltak, bár nem kért tőlem esélyt a hős lovag. :D

De ha kérne...hát nem is tudom. Igazából elég sok idő eltelt azóta és én is sok mindenre rájöttem. Pl arra, hogy nem voltam boldog vele. Hogy soha nem éreztem a szeretetét. Hogy mindenkit elém helyezett, én voltam az utolsó.

Hogy erre rájöjjek, tehát tisztán lássak, úgy 8-9 hónap kellett. Az pedig nem kevés idő. Azelőtt bármikor visszafogadtam volna. Ma már nem vagyok biztos ebben. Sőt. Egyre jobban úgy érzem, hogy nem érné ez meg nekem. De hát egyenlőre nem is áll fenn ez a veszély :D


Dönts, de aztán nehogy megbánd.

2012. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!