Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min spóroltok és vagy hogyan...

Min spóroltok és vagy hogyan a családban? Ötleteket várok. És miért spóroltok mert nincs több pénz v. Megtakaritotok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
13:37-es vagyok, aki volt olyan kedves és leszavazott, indokolja már meg, miért tette?! Miért nem volt hasznos? Ez nem like-gomb! Igyekszem mindenhová legjobb szándékkal és jót írni, nagyon elkerít, ha leszavaznak, és meg se tudom, miért :( Vagy az a baj, hogy kutyát tartunk?
2012. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
kedves előző, talán ird le egy cetlire, hogy pontosan mi kell, számitsd ki, hogy kb mennyi lesz és annyi pénzt vigyél. Egy kis pluszpénzt is vihetsz, amiből veszel valami finomságot, de csak annyit amennyit jónak látsz ilyesmire elkölteni.
2012. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
bocsi nem az előző hanem 16:15
2012. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak. Nincs kutyam de hasznos a tanacsod.
2012. febr. 5. 17:01
 15/17 A kérdező kommentje:
A gyerekek mondják hogy de van 4 kutyánk. Plüss. Le kellett irnom a kedvükért.
2012. febr. 5. 17:02
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy a wc nem lehúzás egyesek szerint gusztustalan, de mi is elkezdtük csinálni. Rengeteg folyadékot iszom és a pisim nem koncentrált, sötét színű, büdös. Akkor lenne gusztustalan, ha büdös lenne.


Én még úgy spórolok, hogy leírom a heti menüt és azt vásárolok ami kell hozzá így nem csabulok el. A menüt az után tervezem meg miután meg néztem az akciókat.

Édességet inkább sütök.

2012. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Most komolyan kisdolog után nem húzzátok le a WC-t?Hát ez kicsit túlzás,azzal együtt,hogy a párod egy héten háromszor fürdik.Ez azért nem spórolás,hanem igénytelenség.A többi válaszoló jó tippeket adott ezeket kis odafigyeléssel be lehet tartani.Itt is jó tippeket olvashattok : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..
2013. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!