Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anya így...

Normális, hogy anya így viselkedik csak azért, mert szexuális életet élek?

Figyelt kérdés

Már 15 évesen elveszítettem a szüzességemet, akkor nem volt semmilyen ilyen "hisztije". Most az új barátommal lefeküdtünk, amire valahogy rájöhetett... Na de mind1.

Azóta nagyon hisztis. Például ha gyógyszer kell, akkor azt mondja, hogy menjek egyedül, ha már nemi életet élek, akkor oda is el tudjak menni egyedül... Hozzáteszem, hogyha én egyedül megyek, akkor végig kell várnom a sort. Ha elkísér, akkor soron kívül fogadnak minket. Ráadásul időm sincs elmenni hétköznap, hétvégén meg hova... Tehát már lassan 2 hete nincs allergiagyógyszerem, taknyom nyálam összefolyik.... De mind1.

Szóval ilyeneket csinál, mond... Normális ez?


17/L


2012. febr. 11. 20:57
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Akkor gratulálok neked, ügyes vagy!
2012. febr. 11. 21:15
 22/40 anonim ***** válasza:
85%

Visszavehetnél egy kicsit kicsilány!

És elgondolkozhatnál egy kicsit az életről!

2012. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
91%

És ha 200an vannak? Egy nap nem mész el kondizni és végig is tudod ülni a sort.

Életképtelenségre utal, hogy képtelen vagy a saját szükségleteidet nem tudod elintézni. Ha kell az a gyógyszer, akkor elmész a dokihoz, végigüldögéled a sort és feliratod. Nem pedig panaszkodsz, mint egy kisbaba a kakis pelenkára!

2012. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
73%

"De most tényleg olyan nehéz lenne beülnie a kocsiba, betelefonálnia, felíratnia a gyógyszert? Ez az egész max 10 perc!!"


Mittudomén, milyen nehéz neki. NEm ismerem, de te írtad, hogy ezzel büntet azért, mert szexelsz. Akkor meg mi a kérdés?

Az, hogy anyád rosszul reagál a szexuális kapcsolatodra tényleg nem normális, de vesd össze egy-két itteni kérdéssel. Van rosszabb szülői hozzáállás, mint anyádé.


A dolog másik oldala, hogy függetlenül attól, hogy miért alakult így, azt nagyon helyesen teszi, hogy bedob egy kicsit a mélyvízbe. Igen, menj el gyógyszerért. Ha ez neked túl sok idő, akkor keress megoldást, hogy oldhatod meg kevesebb időből. Ha egy megoldás nem működik, keress másik megoldást, vagy találd meg a módját, hogy tudod hasznosan eltölteni a várakozási időt. Egyszóval szokd az életet.

2012. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk pénteken a délutáni szundi helyett menj el orvoshoz. Kérj időpontot, adnak. Te csak a kifogásokat keresed, mert neked kényelmesebb lenne az anyukádat ugráltatni, mint magadnak elintézni a dolgokat. Egy elkényeztetett, éretlen kislány vagy.
2012. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon elkényeztetett vagyok. Anya egész nap itthon döglik, miatta kell nekem 17 évesen dolgozni járnom úgy, hogy a tanulás háttérbe szorul.. Azért, hogy legyen mit ennünk. És én vagyok az elkényeztetett...
2012. febr. 11. 22:10
 27/40 anonim ***** válasza:
83%

És? Ha szexhez érettnek érzed magad, akkor nyugodtan mehetsz dolgozni. Nem tudom mi a problémád.


Hohó. Szex. Miért nem a szex partneredet kéred meg rá? Hm? Anyukád részéről teljesen jogos, ha már olyan mély a kapcsolatotok hogy szexeltek, akkor ezt is elintézheti neked, vagy nem?

2012. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Anya nem érett rá, hogy dolgozzon 40 évesen?
2012. febr. 11. 22:26
 29/40 anonim ***** válasza:
85%
Ez a másik dolog, hogy mit nézed hogy kinek mennyi az ideje, meg hogy kinek mekkora a könnyebbség? Azaz ő dolga, ha ő azt mondja hogy nem, akkor nem. Ez a gyógyszer a te dolgod, neked van rá szükséged, így neked kell(ene) elintézni és pont.
2012. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
A te fizudból tarjátok fenn a kocsit?
2012. febr. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!