Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anya így...

Normális, hogy anya így viselkedik csak azért, mert szexuális életet élek?

Figyelt kérdés

Már 15 évesen elveszítettem a szüzességemet, akkor nem volt semmilyen ilyen "hisztije". Most az új barátommal lefeküdtünk, amire valahogy rájöhetett... Na de mind1.

Azóta nagyon hisztis. Például ha gyógyszer kell, akkor azt mondja, hogy menjek egyedül, ha már nemi életet élek, akkor oda is el tudjak menni egyedül... Hozzáteszem, hogyha én egyedül megyek, akkor végig kell várnom a sort. Ha elkísér, akkor soron kívül fogadnak minket. Ráadásul időm sincs elmenni hétköznap, hétvégén meg hova... Tehát már lassan 2 hete nincs allergiagyógyszerem, taknyom nyálam összefolyik.... De mind1.

Szóval ilyeneket csinál, mond... Normális ez?


17/L


2012. febr. 11. 20:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
92%

Én azért kíváncsi lennék arra, hogy anyádnak miért tart 10 percig a gyógyszer feliratás, neked meg miért másfél óra?


Nálunk ha anyám megy, ugyanúgy egy óra a sor, mintha én mennék.


Am igen, normális a viselkedése.

2012. febr. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
83%

Én is végigülöm az orvosnál a másfél-két órákat, pedig én is dolgozom napi 8 órában, és utána otthon vár a családom élén a második műszak.

Sajnálom, hogy úgy érzed, hogy édesanyád lusta és léhűtő, miért nem dolgozik?

De ahogy előttem írták, nem lehetetlen az életedbe az orvost beilleszteni.

2012. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem akkor is fel kéne hívnod a dokit... Mi az h anyádnak két perc A NEKED KÉRT fogamzásgátló, ha meg bemutatkozol, és mondod h xy nevű édesanyádnak pl nincs ideje most telefonálni, de te kéred ugyanazt a receptet, akkor miért ne írnák fel??? Ez számomra felfoghatatlan.
2012. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Azért nem dolgozik, mert lusta.

Különben örülök neki, hogy végigdolgozol 8 órát. Én végigülök suliban kb 8 órát, utána meg megyek diákmelózni, hogy meg tudjak venni az ekcémás kezemre 1 krémet például. Vagy fogkrémet, tampont. EZÉRT dolgozok.

2012. febr. 12. 13:38
 35/40 anonim ***** válasza:
67%
Milyen felelősségteljességről, és normális modorról beszélsz? Ja semmilyenről, mert nincs is nálad ilyen. Idióta.
2012. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Diákmelóból tartod el magad és az anyukád? Ilyen meló nekem is kéne.
2012. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Ha BETELEFONÁLSZ h írja ki a receptet és érte mész 1 óra múlva mondjuk megcsinálja. Sztem mindenki ezt csinálja...
2012. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
19%

Ennyi sötét, értelmezni nem tudó gyíkot egy helyen...

21:08 volt egyedül, aki értette a problémát, magyarul anyucinak semeddig nem tartana, csak dacból nem, mert a kérdezö lefeküdt a barátjával 15 évesen...

Ez nem normális hozzáállás (mondjuk amilyen szinten vannak a válaszolók, nem meglepö, hogy szerintük igen... Ne szüljetek, szar sors vár a gyerekeitekre.)

2012. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
71%
Mi lenne, ha kérnél időpontot az orvostól? Felhívod hétfőn mondjuk, hogy szerdára adjon délután időpontot. Nem mész el egy nap kondizni, kibírod. Van időpontod, kb. 5 perc alatt meglesz, leszámítva az utazást. Egyébként nem kommentálnám a magatartásod, mindenki megtette már előttem.
2012. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
79%

„Mondjuk mert nem írja fel?”


Mégis milyen gyógyszer az amit a betegnek nem írnak fel csak a családtagnak, mért kapná meg anyud hamarabb mint te ha csak nem egészségügyi dolgozol?


„Azért, hogy legyen mit ennünk.”


„konditerembe megyek, beülnie a kocsiba, betelefonálnia

tudjak venni az ekcémás kezemre 1 krémet például. Vagy fogkrémet, tampont”


Azért érdekes hogy miközben éhezel kondiba kell járni és a gyógyszer meg a tampon fontosabb mint a kaja és a te diák melod elég a telefon és 1 kocsi fenntartására, a netről már nem is beszélve.

Ha már hazugságra adod a fejed figyelj a részletekre.

2012. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!