Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anya így...

Normális, hogy anya így viselkedik csak azért, mert szexuális életet élek?

Figyelt kérdés

Már 15 évesen elveszítettem a szüzességemet, akkor nem volt semmilyen ilyen "hisztije". Most az új barátommal lefeküdtünk, amire valahogy rájöhetett... Na de mind1.

Azóta nagyon hisztis. Például ha gyógyszer kell, akkor azt mondja, hogy menjek egyedül, ha már nemi életet élek, akkor oda is el tudjak menni egyedül... Hozzáteszem, hogyha én egyedül megyek, akkor végig kell várnom a sort. Ha elkísér, akkor soron kívül fogadnak minket. Ráadásul időm sincs elmenni hétköznap, hétvégén meg hova... Tehát már lassan 2 hete nincs allergiagyógyszerem, taknyom nyálam összefolyik.... De mind1.

Szóval ilyeneket csinál, mond... Normális ez?


17/L


2012. febr. 11. 20:57
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Milyen 10-15 perc? Az egész putri ott van a rendelőbe! Mire kivárom azt, hogy beviszik a 200 kölyküket... Kb 1,5 hónapja elmentem egyedül, direkt megnéztem, hogy mennyit várok. 1 óra 50 percig ültem ott, ebben benne volt 1 "sürgős beteg" is...


Tudjátok ki fog várni ennyit egy gyógyszerre, mikor anya 5 perc alatt elintézheti... Ráadásul bármikor..

2012. febr. 11. 21:06
 12/40 anonim ***** válasza:
85%
Ha kefélni kell, akkor felnőtt vagy, ha meg valami kényelmetlenebb dolgot kell csinálni, akkor meg gyerek? Akkor hogy is van ez? És miért mondod, hogy anyukád bármikor el tud menni? Megvan a maga élete, a maga dolgai, nem ér rá a tieid után futkosni.
2012. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
86%

A felnőttséghez hozzá tartozik az is, hogy megtanulj gazdálkodni az erőforrásaiddal is (pénz, idő, stb)

Nem mondom, hogy helyes amit tesz, de tökéletesen meg tudom érteni. Ha már felnőttnek érzed magad, érezd magad felnőttnek.

2012. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy megvegyem a gyógyszert. Arról van szó, hogy fel kell íratnom.


Különben hétfőn 4-kor végzek, 9-ig melózok, hazaérek 11 körül. Kedden 5-kor végzek, utána konditerembe megyek. Szerdán, csütörtökön meló, pénteken hazaérek 4-re, utána végigalszom a napot, mert menni nem bírok.

2012. febr. 11. 21:08
 15/40 anonim ***** válasza:
81%

Amit csinál, mint az előttem szólók is írták, normális. Ha ezt azért csinálja, mert büntet annak hallatán, hogy szexuális életet élsz, az nem normális, de a szülők jelentős része nem tud normális lenni, amikor tizenéves lánya szexuális életének tényével szembesül.


Távolról természetesen senki sem tudja megítélni, hogy milyen apróságok vannak a háttérben, így anyukád normalitásáról írt véleményeket sem veheted készpénznek. Az általad leírt részinformációkból próbálunk feltételezni.

2012. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

De most tényleg olyan nehéz lenne beülnie a kocsiba, betelefonálnia, felíratnia a gyógyszert? Ez az egész max 10 perc!!

Bezzeg míg én odasétálok vagy busszal odamegyek, simán fél óra!

2012. febr. 11. 21:09
 17/40 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem szólsz oda telefonon az orvosnak, hogy legyen szíves felírni neked az összes állandó gyógyszered, és kb ekkor, vagy akkor beugrassz a receptért? Elárulok neked egy titkot, én is így csinálok.Rátelefonálok a dokira, hogy kellenek a gyerekek receptjei, kb 10 perc múlva kopogok érte. Olyankor csak kop-kop, és már hozzák is ki a recepteket. Be sem kell mennem a rendelőbe, csupán az ajtóig.
2012. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%
És te mi a jó büdös fenéért nem tudod megemelni a telefonod, és utána a kis kerek popsid a te saját dolgod után?
2012. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert nem írja fel?:)))) Nem vagyok annyira életképtelen, hogy ne próbáljam meg ezt.. :)))))
2012. febr. 11. 21:13
 20/40 anonim ***** válasza:
81%
Erdekes, en is dolgoztam gimi mellett minden nap es mellette meg gyogyszerert is eltudtam menni. Sooot, meg jogsit is csinaltam, sajat penzbol. Nem ertem miert problemazol ezen, beszeld meg anyukaddal, hogy azert szeretkezel, mert szerelmes vagy, a gyogyszerert meg menj el magad, hisz mar majdnem felnott vagy.
2012. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!