Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg tudnátok ezt bocsátani?...

Ti meg tudnátok ezt bocsátani? Indokokat is várok.

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk a párommal,hosszú évek óta. Még soha nem okozott nekem csalódást, mindig mindent megtett azért, hogy a kapcsolatunk jó legyen és sosem bántott semmilyen téren.

Tegnap azonban kiderült valami róla, ami egyszerűen elképesztő. Hosszú a story, hogy hogyan derült ki, de végtére ő vallott színt, csak annyi derült ki, h valami nem stimmel.

Amit tett a következő:

Pár évvel ezelőtt nagyon rossz anyagi körülmények közé keveredtünk, hosszú, hogy miért és hogyan, a lényeg, h én nem tudtam róla, mert nem akarta elmondani nekem, hogy óvjon. Mániája, h egy férfi ne terhelje meg a nőt és egyedül akarta megoldani. De nem spóroltunk, mert mivel nem akarta, hogy észrevegyem, én pedig nem tudtam, h nem fér bele a mozi, a meki, stb, nem fogtam vissza magam, jártunk ide-oda.

Addig fajult a dolog, hogy felvett egy személyi kölcsönt, hogy áthidalja a dolgot, de nem sikerült neki, és azzal fenyegették, h levonják az egész fizetését. Mivel lakáshitelünk van, nem tudta volna levonni a bank, illetve alig maradt volna pénzünk..bár szerintem ez is megoldható lett volna ha összehúzzuk a szíjat.

Nem voltam itthon, mert elmentem főiskolára 2 napra, és elment a nagyszüleimhez, akik jó anyagi körülmények között vannak, és elemelt tőlük egy nagyobb összeget. Annyit, amennyi hátralék volt, aznap volt a fizetési határidő. El is ment tőlük, majd visszament negyed óra múlva, bevallotta mit tett, és visszaadta nekik a pénzt. Ők megbocsátottak neki, de megkérték, h nekem ne mondja el. Számomra ez most derült ki.

Soha nem volt semmilyen hasonló ügye, ezt is nagyon szégyenli, de én egyszerűen össze vagyok törve. Teljesen magamba zuhantam, és nem tudom, megbízhatok-e benne ezek után...NAgyon fáj és nagyon tanácstalan vagyok. Ti mit gondoltok? Ez a dolog megbocsátható? Vagy soha nem fogom túltenni magam rajta? Fél év múlva lenne amúgy az esküvőnk....


2012. febr. 21. 08:55
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy sikerüljön! :)

Majd írd meg pár hónap múlva, hogy hogy döntöttél!

2012. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
köszönöm. rendben
2012. febr. 23. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!