Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem dobják ki otthonról...

Miért nem dobják ki otthonról a bátyámat?

Figyelt kérdés

Ez így talán erős, de: 27 éves, soha nem dolgozott, munkát nem keres (diplomás, nyelvvizsgája is van), neki a gyári munka derogál, lenézi a munkásembert. Internet+TV - ez minden, amit csinál. Szüleim meg hagyják, néha megemlítik neki a munkát, de nem nyúzzák vele, nem úgy mint engem anno (és jogosan tették velem!). Emellett akkora egója van, mintha nem tudom, ki lenne; szegény húgomat terrorban tartja. :S Van egy használt laptopja húgomnak, elveszi tőle, mikor neki ott a szobájában a PC. Elmennek a mamánkhoz látogatóba, oda is viszi, hogy gépelje a sporttudósítását, mert ilyen hülyeségeket vezet a netes blogján, munkakeresés helyett...

A külseje totál elhanyagolt; haja lassan derékig ér, ritkán borotválkozik, tisztára, mint egy vadember. És TANÁR a végzettsége. Így bemenne tanítani... Most kiakadtam, mert bár nem élek otthon, szegény kishúgom sírva hívott fel, hogy megint mit művel. Kivetíti a saját kisebbségi komplexusát a húgomra, elmondja minden szarnak, ostobának, a szüleim meg, mint valami szentet, védelmezik, rá sem szólnak, csak a húgomra, ha visszaszól.


2012. febr. 27. 15:12
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Azt írtam, a főiskola alatt, az nem most volt. Drága bátyám 2003-tól volt főiskolás. 6 és fél év alatt diplomázott le, ebből az első 3 évben voltak az említett haverjai, akik később elfordultak tőle, mert össze hazudott mindent... Utána halasztgatott, kínkeservesen lediplomázott és azóta lopja a napot odahaza barátok nélkül. Remélem, így már világos a helyzet.
2012. márc. 1. 17:16
 32/36 anonim ***** válasza:
Húgodat mentsd ki onnan :/ Vannak más iskolák is, nem csak a jelenlegi,ahova jár :(
2012. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

40%


Az értelmi szintet inkább nálad kérdőjelezném meg. Frusztrációdban-mivel valószínűleg nincsen sikered a nőknél-ide jársz hőzöngeni.

Szánalmas vagy.

2012. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Ha-ha. Most erre mit mondjak? Tudni kell objektívan nézni a dolgokat ami úgy látszik neked nem megy.
2012. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Csak a gond ott van, 40%-os, te nem objektívan nézted a dolgokat, hanem egyből hazugnak állítottál be, mert a férfi nem egy tagját, a bátyámat mertem bírálni. Te vagy objektív, mikor olyanokat kijelentettél, hogy "...a legtöbb esetben a család a férfi mellett áll talán azért mert igaza van." Vagyis csak azért kell kiállni a hímnemű családtag mellett, mert farokkal a lába között született...

Akárhogy is: a szüleim vallhatják ezt az elvet, de sem én, sem a húgom nem fogjuk eltartani őt, ha a szüleink meghalnak. Minket nem fog érdekelni, hogy ő a férfi, sem az, hogy a bátyánk. Még azt sem mondom, hogy azt kapja tőlünk, amit ő adott, mert belerúgni nem fogunk, ha oda jut, csak nem veszünk róla tudomást.

2012. máj. 23. 17:29
 36/36 anonim ***** válasza:
Tanuld már meg értelmezni a leírtakat. Azért álltak a férfi mellet mert igaza van és nem azért mert férfi. Valóban túlzó volt amit írtam hirtelen felindulás volt. De ettől még nincs igazad.
2012. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!