Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed/párod megcsinálja...

Férjed/párod megcsinálja ezeket neked?

Figyelt kérdés

Hajfestés,hajvágás,körömfestés,szemöldök szedés-festés?


Az enyém igen.De nem mondom senkinek,mert egyszer emlitettem valakinek hogy párom szedte a szemöldököm,erre lepapucsozta.


Tényleg gáz?


Nem spórolásképp,csak tényleg jól megcsinálja,kedve is van,és közben jókat beszélgetünk.

(házimunkából is kiveszi a részét kérés nélkül)


szerintetek más is csak nem meri mondani,nehogy papucsnak nevezzék,vagy tényleg nem megszokott?



2012. márc. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
A te férjed nagyon segítőkész, és ha már ennyire bizalmadba fogadtál bennünket én is megosztok egy jellemző esetet az enyémről. Nagyon beteg voltam egyszer, de tényleg, lázas, gyenge, tudjátok milyen az, mikor az embernek jártányi ereje sincs. Megkérdezte, hogy nem innál egy kis teát. Csak intettem, hogy innék. Erre ő: Akkor miért nem főzöl magadnak?
2012. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Juj, 11-es, ez nagyon sz@rul eshetett :( És csak viccelt és főzött végül?
2012. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
49%
Hát nekem ez nagyon szokatlan:) Sosem kérném meg ilyesmire, mégpedig azért mert ezek olyan csajos dolgok, amik jók ha megmaradnak nekünk, nőknek. Vagy élvezem hogy én szépítkezem, vagy barátnőm megkér és megcsináljuk, de a férfiak akkor nem "odavalóak".:)
2012. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért csinálja meg ezeket a párom, mert nincs más, aki megtenné. Szerencsére szívesen segít bármiben. :)
2012. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg nem megszokott egy férfitől. de nem azért, mert ilyet csak papucsférj csinál, hanem mert többnyire az ilyen mozgásokhoz nem jó a kézügyességük, általában nincs hozzá érzékük. ha megkérném a párom, h fesse be a szempillám/szemöldököm úgy néznék ki utána, mint egy panda. na, hát ezért nem szoktak ilyet a férjekre bízni :)


szerintem nem ciki, csak ritka, h valakinek férfi létére legyen affinitása ilyen tipikusan női dolgokhoz

2012. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hajfestésbe segit hátul mindig ő festi be. A többit nem vállalná be de csak azért mert félne hogy elrontaná.
2012. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

11:es: nem irigyellek (nagyomrégen egy exem ezért tettem ki,képes volt tenni rá magasról hogy beteg vagyok,cseszett gyógyszert hozni,teát főzni,inkább azt mondta,majd szóljak ha meggyógyultam,most ugyse veszi hasznom...repült)



Nekem ezek nem csajos dolgok,magamnak nehezen tudom,neki tetszik,kivéve a körmöm,azt tudom,de azt ő erősködte ki:)

2012. márc. 1. 20:49
 18/51 anonim ***** válasza:
91%
Igazából ezek nem feltétlen nőies dolgok. Például egy sebész is lehet férfi, és nekik milyen türelmük és kézügyességük van?
2012. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Igen,azt tapasztltam,hogy a legtöbb férfinak nincs türelme,neki van,simán elszórakozik fél órát a körmöm mintázásával,pedig elég lenne egyszinű is :)
2012. márc. 1. 20:52
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok


utolsó: attól, h türelme és kézügyessége van, még nem biztos, hogy van érzéke pl ahhoz, hogy milyen egy szépen ívelt, ízléses szemöldök. még ha sebész vagy mérnők is :)

2012. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!