Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed/párod megcsinálja...

Férjed/párod megcsinálja ezeket neked?

Figyelt kérdés

Hajfestés,hajvágás,körömfestés,szemöldök szedés-festés?


Az enyém igen.De nem mondom senkinek,mert egyszer emlitettem valakinek hogy párom szedte a szemöldököm,erre lepapucsozta.


Tényleg gáz?


Nem spórolásképp,csak tényleg jól megcsinálja,kedve is van,és közben jókat beszélgetünk.

(házimunkából is kiveszi a részét kérés nélkül)


szerintetek más is csak nem meri mondani,nehogy papucsnak nevezzék,vagy tényleg nem megszokott?



2012. márc. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

28: én is ezt kérdeztem.

Akkor ilyen erővel aludjak sminkben belőtt hajjal kisestélyiben,nehogy meglásson kócosan,csipásan.

Ha otthon szépitkezek,akkor bújjak el,nehogy meglássa? Ugyanmár,erről tinikorban illik leszokni.


29:

sajnos nem általános hogy a férfi is házimunkát végez magától, a legtöbb még mindig vagy nem is csinálja vagy ha igen,akkor csak úgy hogy ódákat kell minimum zengeni és 26x megköszönni a fáradozását

(szerencsére sem a te sem az én párom nem ilyen)

2012. márc. 1. 21:05
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Neki szokott fájni,pedig csak pár szál van ott,fura hangokat szokott néha adni közbe,szemöldök csipesszel tépem neki,de utána kap puszit,ha ügyes volt.
2012. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
66%

Ez aranyos, de én biztos nem kérném meg ezekre a barátomat, meg nem is vállalná be, mivel szerintem tudja ő is, hogy nem sülne ki jó egyikből sem :).

Ő egyszerűen nem ért az ilyen női dolgokhoz.

A szemöldökömet én szedem, a körmöm én festem (nem is emlékszem, hogy valaha volt-e olyan, hogy ezeket másra bíztam volna)ha hajat festetek, akkor megkérem anyukám, vagy a barátnőmet, vagy ha nagyon muszáj megcsinálom magamnak.

De egyébként sem szeretném, ha a hajfestésen kívül valaki más matatna a szemöldököm, vagy a körmeim körül :).

L/24

2012. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

nem a férjem és még csak egy éve vagyunk együtt, de az eddigi legemlékezetesebb dolog, amit értetem tett, h 2 hétig 3 naponta kente és fésülte a hajamat, amikor tetves lettem. Soha egy rossz szót nem szólt. Akkor valahogy azt éreztem, h ez a pasi nagyon szeret engem. Néha próbáltam rávenni, h poénból fessen ki, de azt mondja nem tud. A hajamat se hajlandó levágni azt mondja inkább kifizeti a fodrászt. Bár egyszer ő festette, azt élvezte. Maximum még arra tudtam rávenni, h fésülje ki a hajam, mert azt úgy szeretem ha a hajammal babrálnak :D

Szerintem nem ciki h ilyen a férjed, tök jó, de nem kell ezzel dicsekedni, senkinek semmi köze hozzá és lehet h vkit zavar. Örülj magadban h ilyen jól jártál :)

2012. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

A hajamat fodrász vágja, de vagy ő vagy én festem. A szemöldökömhöz vagy én, vagy szökőévente kozmetikus is nyúl, lakkozni nem szoktam, műkörmöt csináltatok,de nem vele :D

Szerintem ha szívesen csinálja semmi gond nincs vele. Aki papucsnak nevezte csak irigykedik, az ilyenekkel pedig nem kell foglalkozni. Bár lássuk be, nem egy megszokott férjed van :)

2012. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Szegény a hajamat múlt héten kétszer is festette mert az első fabatkát sem ért, szemöldököt is szedett már, ha úgy adódott, segít legyantázni a karomat és amikor nagy pocakom volt, odalent is segített borotválkozni nőgyógy vizsgálat előtt. Valóban nem ez a megszokott, de a papucsság a gondolkodás nélküli igen drágám, minden úgy van ahogy te akarod drágám, már pattanok is nálam, a férjem nem ilyen, egyszerűen csak segítőkész.
2012. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

mi még csak jegyben járunk,de az én párom is szereti az ilyen dolgokat! pl. : szereti fésülni a hajam,amit én is nagyon szeretek :D

vagy volt,hogy párszor megszáritotta! segitett kifesteni a körmöm,vagy épp kinyomott pár pattanást!


na és akkor mi van,ha a mi párjaink ilyenek! inkább ilyen legyen szerintem egy pasi! ettöl még nem lesz papucs,vagy épp b.zis! hanem nekünk igy kedveskednek,megmondom öszintén nekem sokkal többet jelent az,hogy pl.megfésüli a hajam és közben beszélgetünk,minthogy vegyen nekem valami puccos ékszert!!!

2012. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
20%
Volt páromnak megcsináltam,de papucs dolog volt. Nem a férfi dolga,többé nem teszek ilyet. Tanultam belőle.
2012. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
88%

Nem, egyiket sem szokta. De ha megkérném rá, biztosan bármelyiket megcsinálná. Egyszer ki szerette volna festeni a körmömet, bele is mentem, de elég csúnyára sikerült. Nem tudom, hogy emiatt vagy sem, de többet nem is próbálkozott.


De hetente többször masszírozza a lábamat :)

És anyukájának ő festi a haját (én nem festem az enyémet).

2012. márc. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Az én páromnak nem lenne türelme hozzá. Bár sokat segít nekem is, hajat nem festek, de biztos segítene abban is. Ő szőkíti a kezemen a szőrt, meg hasonló apróságok:) Ha valami újat akarok kipróbálni, és félek, mindig rábízom a dolgokat. A körömfestést nem merném rábízni, ahogy a szemöldökszedést sem:D
2012. márc. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!