Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed/párod megcsinálja...

Férjed/párod megcsinálja ezeket neked?

Figyelt kérdés

Hajfestés,hajvágás,körömfestés,szemöldök szedés-festés?


Az enyém igen.De nem mondom senkinek,mert egyszer emlitettem valakinek hogy párom szedte a szemöldököm,erre lepapucsozta.


Tényleg gáz?


Nem spórolásképp,csak tényleg jól megcsinálja,kedve is van,és közben jókat beszélgetünk.

(házimunkából is kiveszi a részét kérés nélkül)


szerintetek más is csak nem meri mondani,nehogy papucsnak nevezzék,vagy tényleg nem megszokott?



2012. márc. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Kölcsönadod egy szemöldökszedésre? XD

Nekem csak a keresztanyám tudja normálisan kiszedni, de évente, ha kétszer találkozunk :(

Amúgy a férjem befesti hátul a hajamat, pontosabban megigazítja, mert ha én csinálom, foltos lesz. Pedig nem is bírja a szagát. Házvezetőnő vagyok, így a körömfestés kiesik.

Elgondolkodnék a helyetekben egy kozmetikus-fogrász üzleten. Én szívesen járnék férfi kozmetikushoz. Van egy fiú barátom, ő szokott segíteni, hogy férfi oldalról is lássam a dolgokat!

2012. márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Nem üzletet nem nyitunk,idegen emberhez hozzá nem nyúl,ahhoz finnyás. És És elég jó munkánk is van,az íróasztalt nem cserélné le ő sem arra hogy álljon egész nap a vegyszeres levegőben.


És azért azt nem kockáztatnám meg hogy melegnek titulálják,kiindulva abból hogy női szakma,.

2012. márc. 2. 06:55
 43/51 anonim ***** válasza:
hát a körmömet volt hogy kifestette meg volt hogy ő szőrtelenített le, sőt a hajamat is levágta már párszor... szóval igen, de azért én jobban meg tudom oldani a dolgokat, úgyhogy nem rendszeresítjük ezeket a dolgokat... :) 27/nő
2012. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Jobb kezemet részben tudom csak használni, kb 60%ban. Sok minden nehezemre esik. Pl körömvágás. Eddig anyukám csinálta, de azt mondta a párom hogy szívesen segít. Múltkor borotválkozni segített,mert bal kézzel nem ment. Ha úgy adódik, öltözködni is segít, hajat szárítani, fürdeni stb.

Eleinte rosszul éreztem magam emiatt. Mostanra egymást fürdetjük, nem érzem olyan kínosnak az egészet.

Ha valaki lepapucsozná a páromat, biztosan bevernék neki egyet. Nem azért segít, mert én hordom a nadrágot, hanem mert sajnos rászorulok a segítségére. :(

2012. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lábamat szokta gyantázni.


A körmömmel jobb szeretek én pepecselni, mert ez nekem szórakozás, de ha megkérném megcsinálná, a körömlakk üvegét viszont mindig tartja nekem, ha az ágyban festem.


A többiről nem tudok nyilatkozni, mert rendszeresen járok fodrászhoz, nincs festve a hajam, azt a "hatalmas" szemöldökömet (elég világos, szóval ha bozontos sem látszik nagyon) meg 1 perc alatt megigazítom, abban nem is igazán tudna segíteni, de szerintem ettől sem zárkózna el, csak nincs rá szükség.


Azzal egyetértek, hogy a férfiak sokszor nem esztétikai szempontból döntenek, hanem funkcionális szempontok alapján, tehát sokszor a hajvágás az nekik annyi, hogy nyissz és kész, hisz ez a lényeg. Le van vágva, az már mindegy hogy néz ki, ezért van amit jobb nem rájuk bízni. Persze vannak kivételek, hiszen vannak nagyon jó, sőt mester férfi fodrászok is, de nem mindenkinek jó a kézügyessége sem. Emberfüggő.


:-)


Egyébként egyáltalán nem gáz.


Aki lepapucsozta, az máshogy gondolja, de nem vagyunk egyformák, nem is lenne jó. Amúgy meg mindegy mit gondolnak mások.

2012. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Nekem letépi a gyantacsíkot a lábamról. Egyszerűen én képtelen vagyok rá.
2012. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
az en parom is megcsinalna ha kernem viszont en ugy vagyok vele, hogy vannak dolgok amik noi dolgok es a ferfi csak a vegeredmenyt lassa. de ettol fuggetlenul nem papucs a parod.
2012. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Ha megkérném simán megcsinálná.
2012. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
80%
Nekem neeeem dehogy csinálja meg, de attól még ha a tied megcsinálja sem papucs. Az a papucs, aki úgy csinál dolgokat a feleségnek/barátnőnek, hogy neki hozzá semmi kedve, csak azért teszi, hogy a nőnek jobb legyen és ne veszekedjen. Ha kedvét leli benne, akkor miért ne? Amúgy én ezt férfiatlannak tartom, de nekem ehhez semmi közöm, úgyhogy tegyétek azt, ami jólesik.
2012. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

A hajfestésben múltkor segített, bár először ódzkodott tőle, hajvágásban viszont mindig segít, ha megkérem. A szemöldökömhöz nem engedném, szedni szépen ki tudom, festeni meg inkább kozmetikusra bízom.

Viszont elég gyakori, hogy ha megkérem valamire, akkor hisztizik, és tiltakozni kezd, hogy ő nem papucs, ne ugráltassam, és ez elég idegesítő.

Múlt héten is átjött hétvégére, jól meg volt fázva, szétdobálta a taknyos zsebkendőit, már el sem fért a kukában, és amikor megkértem, hogy vigye ki, egyből jött, hogy minek ugráltatom, nem papucs. Megőrjít ezzel a papucs-fóbiával.

2012. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!