Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed/párod megcsinálja...

Férjed/párod megcsinálja ezeket neked?

Figyelt kérdés

Hajfestés,hajvágás,körömfestés,szemöldök szedés-festés?


Az enyém igen.De nem mondom senkinek,mert egyszer emlitettem valakinek hogy párom szedte a szemöldököm,erre lepapucsozta.


Tényleg gáz?


Nem spórolásképp,csak tényleg jól megcsinálja,kedve is van,és közben jókat beszélgetünk.

(házimunkából is kiveszi a részét kérés nélkül)


szerintetek más is csak nem meri mondani,nehogy papucsnak nevezzék,vagy tényleg nem megszokott?



2012. márc. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is elég szöszmötölős és aprólékos. :)
2012. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém hajat fest,én meg cserébe kitépkedem az orrszörét.És igen ezt sokan cikinek tartják,sajnos.
2012. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
92%
Na, hallod! Megkérdeztem a férjemet, hogy kiszedi-e a szemöldökömet. Mondta: persze, mindet? Eddig öt kört futottunk az asztal körül, gyorsan, valami tanács? :D
2012. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki :) ritka, az biztos, de semmiképp nem ciki. Aki azt mondja, az csak irigy :) Az én párom is csinálná szívesen ezeket a dolgokat, csak abszolút nincs hozzá érzéke meg ügyessége :D
2012. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal egymásnak festjük a haját. Akkor mindketten papucsok vagyunk?
2012. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem segít hajfestésben,hátul ahol nem látom,ott megcsinálja.A hajvágást simán bevállalta,hiszen csak hátul egyenesre kell vágnia és kész.Szemöldökömet nem szedem,de ha szedném abban nem kérném a segítségét.Azt látnám magam is.Körömfestésben sem kérem a segítségét,mert eleve zavarja a körömlakk szaga,de azt is megtudom magam csinálni..


Az én férjem inkább a következőket csinálja.

-süt nekem sütit,ha megkérem.Nem is akármilyeneket.Krémestől kezdve a borzas katáig,mindent.

-csinál amerikai palacsintát reggelire

- kenyérlángost is süt ha kérem

- isteni pizzát is csinál ha erre vágyom.

Kimossa a ruhákat ha én kiteregetek..Szóval sokat segít nekem is..

2012. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
22-es: orrszőrnyíró,1 perc alatt kész,nem fáj
2012. márc. 1. 20:59
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

"azért a smink nélkül és a festékkel a hajon az nem egy kategória"

Mert? :D Akit elkísér a párja fodrászhoz? Akkor leomlik az illúzió, vagy mi? Ne már...

2012. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
63%
26: hát hogy valaki házias és tud főzni, az nem ugyanaz a kategória, mint aki a szépségápolásban segédkezik a nejének. Nem olyan extra, amiről írsz, elég sok férfi tud főzni, sütni, de lehet, csak én gondolom ezt, mert a mi családunkban ez természetes.
2012. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
azért az számomra nagyon fura, hogy a válaszok egy részéből kiderült, a párok milyen törékenynek és illékonynak gondolják a szerelmüket. az nem szerelem, ami elmúlik egy festékes hajtól...
2012. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!