Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz. Emét dolog pénzt kérni a...

Sz. Emét dolog pénzt kérni a tesómtól gyerekvigyázásért?

Figyelt kérdés

Otthon lakik,és én is. Tegnap buliba akart menni és én nem válaltam,kérdeztem mennyit fizetsz? Mondja nincs pénze és nem is adna,mert milyen dolog az h a saját tesómtól pénzt kérek h a rokonomra vigyázzak.

Én meg mondtam neki h miért mit képzel magáról majd elvállalom mikor más(a barátnői) több 10ezret megkapnak pár óra vigyázásért ha ugy van. Nekem is jól jönne a pénz.

De ez tényleg így van ha ő buliba akar menni vagy csak akárhova akkor általába a barátnői vigyáznak a gyerekére(2,5 éves) és 10 ezret ad nekik,van amikor többet.

Rám vagy anyukámra azért nem hagyja mert nekünk másnap suli,meló.

De ha mi vigyázunk rá,még egy köszit se dob.


2012. márc. 3. 20:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt nem kérnék én sem de a minimum hogy cserébe főz valami finom kaját vagy bármi hasonlóval néha meghálálja!


Ha nem mutatja a hála apró jelét sem akkor akár fizethet is mert ha szivességet kérek azt illik meghálálni, ha meg nem akkor fordítva sem működik a rendesség!

2012. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem semmi szemét nincs ebben. A gyerekvigyázás pont az a munka, ami szerintem megfizethetetlen. A saját az más, de más gyereke valami elképesztően idegesítő tud lenni, nekem 100 ezret is ajánlhatnának, nem vállalnám el, a nyugalom többet ér :D
2012. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 bánomisén ***** válasza:
89%

Szép tesód van, hogy letagadja a saját gyerekét, hogy pasizhasson? És ugyanezért befeketít téged, hogy gyerekfejjel szültél? Hát "gyönyörű"... :-/

Szerintem nem gáz pénzt kérned a gyerekvigyázásra, te még úgysem vállalhatsz diákmunkát, legalább lesz egy kis zsebpénzed. Ha megköszönni nem tudja, hogy vigyázol a letagadott gyerekére, akkor legalább fizessen érte. Ha nem tetszik neki, vigyázhat más is a gyerekre, neked nem kötelességed. Nem te vagy az anyja, csak az igazi anyja rád fogta.

2012. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 anonim ***** válasza:
100%

Bazz most olvasom a többit :DDD

Azért nem semmi ez a lány. Mármint a nővéred. Én biztos nem hagynám, hogy ezt csinálja velem.

2012. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 anonim ***** válasza:
100%

Itt most nem a penzrol van szo, hanem ugy erzed, hogy kihasznal, es latod, hogy felelotlenul viselkedik, ez pedig szinten nehezen viseled el, de ez igy termeszetes is a reszedrol, mivel ajandekot hozhatna, amikor mar ereztetne veled azt, halas azert, hogy segitesz neki pl.

A problema Edesanyad, aki ezt elturi es lehetoseget add neki erre a viselkedesre, hiszen egy anyanak is van felelossege, mivel a testverednek jelenleg van szexualis kapcsolata, es nem lesz meglepetes, ha holnap a pocija is megjelenik, akkor az anyukad mit fog erezni, tenni, hiszen erre valojaban biztositotta a terepet, hogy a testvered igy eljen!

2012. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/115 anonim ***** válasza:
80%

Már bocs, de nincs olyan hülye férfi aki elhiszi, hogy egy 15 éves lánynak 2,5 éves gyereke van. Ez azt jelentené, hogy még nem voltál 12(!!!!), amikor teherbe estél. Még ha így is lett volna, mivel 14 év alatti lettél volna biztos nem engedik, hogy megszüld és meg is tartsd.....


Az én húgom rendszeresen vigyáz a lányomra (5 hónapos), nem adok érte pénzt. Felajánlottam, de nem fogadta el.

2012. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/115 anonim ***** válasza:
39%
A köszi járna ez tény. De hová fejlődik még a világ, ha már az ember a testvérének (anyjának, apjának stb.) is csak pénzért segít???????????????????????
2012. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam, igen, jó nagy hülye a nővéred.... Előző voltam. Ennek ellenére nem kérnék pénzt.
2012. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe bemártanám a pasijánál. Nem fair dolog, hogy átvágja és kihasználja. Ez legalább jó bosszú lenne, ha már kihasznál.
2012. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 anonim ***** válasza:
34%
Majd egyszer neked is jól jön, ha a te gyerekedre kell vigyázni és ő is vissza adja.
2012. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!