Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ugyanannyit ér a...

Szerintetek ugyanannyit ér a két nem? Például ma nőnap van, ezt ünnepeljük, de ki az aki ünnepli a férfiak napját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt most ne azzal érveljetek, hogy a maradék 364 nap a férfiak napja, mert ez blődség. Van az évben egy kitüntetett nőnap, amikor a nők és van egy férfinap, amikor a férfiak vannak a középpontban. Kíváncsi lennék arra, hogy vajon ti tartjátok-e mindkettőt, avagy inkább egyiket se, vagy beálltok a mai divatba; jelesül nőnapot tartunk, de férfit nem.


Úgy vagyok vele, ha mindkettő, vagy egyiket sem ünnepli valaki az ok, de hogy az egyiket igen, a másikat nem, az nem oké. Ennek alapján (és ez csak egy példa - már a nőnap, csak aktualitása van) komolyan gondoljuk, hogy a két nem egyelő?


Te esetleg ha lány vagy, köszöntöttél már fel valakit férfiak napja alkalmából, ha pedig fiú, köszöntöttek-e már fel? Szép az ünnep (nőnap), de vajon mit segít elő a férfiak napjának hasonló volumenü megünneplése nélkül?


Várom észrevételeiteket a témában!


Előre is köszi!


2012. márc. 8. 08:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a nőnapon áll vagy bukik a nemek egyenjogúsága. én nem tulajdonítok jelentőséget a nőnapnak
2012. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
74%
felesleges felhajtás, csak a virágárusok keresnek vele jól!
2012. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
40%

Látom itt is megjelent a sok okostojás akik lájkolnak mindenkit.


Szerintem ez egy tök kulturált kérdés volt, tök kulturált válaszokkal, személyes véleményekkel, de sajnos vannak akik minden elrontanak és érzelmeket visznek a szubjektivitásba. Nők. pl. 21-22-23


Amennyi hülye nő a világban, ugyanannyi hülye férfi is van, szóval megvan az egyenlőség. Hurrá.


26/N

2012. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
61%
Tartunk anyák és apák napját, nőnapot ( de engem ez nem érdekel), férfi napot nem tartunk. De a férjem nem is hisztizik érte.
2012. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
30%
ne haragudj kedves kerdezo, de te ngyon buta vagy
2012. márc. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
31%

A kérdezőnek tökéletesen igaza van. Legalább a kérdező egy okos ember. Nem is kell hozzáfűznöm semmit, mert olyan jól leírta a dolgokat.


A válaszolók egy részének meg fáj az igazság, mint pl. az ostoba 01:22 -es válaszolónak.

2012. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!