Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetem akár peres úton is...

Kérhetem akár peres úton is hogy a fiam eltartson?

Figyelt kérdés

A feleségemmel elváltunk a fiamat annyira ellenem nevelte h nem is találkoztunk. Gyerektartást mindig tisztességesen fizettem. Lebetegedtem,elvesztettem a munkám,tólószékbe vagyok,nem tudom ellátni magam egyedül. 58.000Ftos rokkant nyugdíjat kapok. Ebből nem tudom ellátni magam. Csak a gyógyszereim 30.000Ft körül mozog.Pár héten belül kijöhetek a rehabilitációs kórházból de nem tudok hova menni sem,nincs hol laknom.

Kértem a fiam h adok neki a nyugdíjamból pénzt csak segítsen h lakhassak vhol,meg tudjak vmit enni. De elküldött h semmirekellő vagyok soha egy ft gyerektartást nem adtam neki,mit képzelek magamról és nem kerestem soha.


Én mindig kerestem őt,akartam vele tartani a kapcsolatot de az anyja ha mentem akkor azt mondta h nincs itthon,vagy h nem akar velem találkozni. Ő mondta azt is h nem fizettem soha semmit.

MIkor meg elég nagy volt a fiam h tudjak vele beszélni akkor ő küldött el folyamatosan mert h régen se kerestem.

Az anyja meghalt neki 2 éve rákban. Nem tudja már bebizonyítani h nem olyan vagyok mint hisz. Nekem nincs testvérem,a szüleim sem élnek. nem tudom hova tovább.


2012. márc. 11. 16:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
87%
Én megértem, hogy a kérdező nehéz helyzetben van, de azt ne mondja senki, hogy hosszú éveken át az apa megjelenik 2 hetente, és anyuka ajtót nyit, közli, beteg a gyerek, apuka elmegy. 2 hét múlva megint ez, éveken át, havonta 2-szer.
2012. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
78%

Már hogy kérhetnéd?


Be is bszna!!!!


Miféle jogrendszre volna az?


Egyébként hogy a francba sikerült úgy az életed, hogy senki másra nem tudnál támaszkodni csak a sosem látott fiadra?


Plusz ne vedd személyeskedésnek, de ha nekem volna egy gyerekem akkor a 3 méteres betonfal sem tudna meggátolni abban hogy láthassam ha látni akarom, nemhogy az anyja!

2012. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért az is vicces, hogy most még perre is mennél, anno meg megelégedtél azzal, hogy az anyja nem engedi.
2012. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, sztem hagyd a jogot, a helyzeted ugy szar ahogy van. A jog sem áll az ember mellé mert akkor nem 58 ezer ft lenne kiszabva neked.


Keress illegális megoldást, add el mindened ami van ha pedig már semmid sincs, add el az identitásod.


Bármit vállalj be amiből pénz lehetséges, akár legális akár nem.



Ha a jogrendszer leszarja az embert akkor az ember se tehet mást minthogy leszarja a szabályokat!



Valahogy élni kell!

2012. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
80%

Szégyelld magad!Akkor lettél volna az Apja amikor gyerek volt.Most miért akarsz mindenáron az Apja lenni,sőt még belőle is élni?Ahelyett,hogy a könnyebb utat választod azon gondolkodj,hogy saját erődből mit tehetsz!

Mellesleg egy kis segítség:

[link]

2012. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
81%

Eddig hol laktál? Ha a szüleid nem élnek az ő házukkal mi lett?

A gyógyszereidre kérhetsz támogatást,mivel elég alacsony a bevételed,így akár a teljes összeget megkaphatod vagyis ingyen lehetnek havonta a gyógyszereid.

2012. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
71%

Ha én hasonlóan kilátástalan helyzetbe kerülnék a következőt tenném:

Elkövetnék valami olyan bűncselekményt, amivel senkinek nem okozok fájdalmat, kárt vagy sérülést, és megpróbálnék börtönbe jutni. Valami pénzügyi, vagy közlekedési dolgot csinálnék, hogy ne pedofilokkal, meg gyilkosokkal kerüljek össze. Sz@r a börtön, de jobb mint az utcán élni, éhen halni, vagy lopni-ölni, hogy élelmezzem magam. Ha mákom van, még könyvtár is van, szóval tanulhatnék és tarthatnám a kapcsolatot a külvilággal a neten. Elcseszett terv, de ha SEMMI más kilátásom nem lenne, én ezt tenném.

2012. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
86%

15.vagyok.2 gyermekes Anyaként írok,tehát szülőként!Nem értem a leszavazást és a kérdező hozzáállását sem.Felnőtt egy gyerek aki mellett nem volt ott.Azt írta,hogy igaz gyerektartást fizetett,de ezt az anya cáfolta.Valamit biztos elszúrt.Gondolom annak,hogy nincs hova menned van előzménye.Ez legyen közüzemi tartozás,hitel rokkantság.Ez egyik sem egyik napról a másikra történik,hanem egy folyamat.Miért nem léptél közben?Munka,segélyek,közgyógy.igazolvány(ingyenes gyógyszer).Millió lehetőséged lett volna és van is.Miért csak most akarsz Apa lenni amikor szban vagy?Jogos lenne az igényed ha a válás után rendszeresen részt vettél volna a gyerek életében .Akkor azt mondom az lenne a minimum,hogy fedélt adjon(ágyat)a rokkant Apjának!!!De így???

És még egy mondat az újabb lepontozásért.Van ismerősöm egyedül álló Anyuka aki ennyi pénzből tart fent lakást és neveli a gyermekét!!!Azért ez tiszteletre méltó!

2012. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
80%
Nem egyszerű kérdés.Azt hiszem az utolsó teljesen jól összefoglalta a lényeget.
2012. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
42%
Ti vagytok azok, akiknek szégyellnie kellene magát! Csakis, de csakis az anyja tehet arról hogy most a fia nem áll vele szóba! Tudom miről beszélek, olyan helyzetben voltam mint a kérdező fia! Szüleim elváltak, és apukám elhagyott minket, aztán anyukám is lepasszolt a nagyinak. A nagyim és anyukám folyton apukám ellen oltottak, apukám folyton ide jött, órákat állt a házunk előtt és nem adtak neki oda, azzal az indokkal hogy most beteg vagyok. Ez évekig így ment. ÉVEKIG! Apukám feladta, aztán amikor 14 éves lettem, megkeresett, de nem akartam szóba állni vele, mert befolyásolva lettem nagyim és anyukám részéről! Bíróságra vitte az ügyet. Nagymamám kitalálta hogy apukám pedofil csak azért hogy ne kaphasson meg engem! De mivel ez nem volt igaz, és nem tudta bizonyítani köteles voltam apukámmal találkozni. Szép lassan rájöttem hogy nem ő a szemét, hanem nagyim volt az! Úgy hogy szégyellhetitek magatokat hogy egy olyan embert próbáltak leszólni, aki mindent megtett annak érdekében hogy láthassa a gyerekét!
2012. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!