Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetem akár peres úton is...

Kérhetem akár peres úton is hogy a fiam eltartson?

Figyelt kérdés

A feleségemmel elváltunk a fiamat annyira ellenem nevelte h nem is találkoztunk. Gyerektartást mindig tisztességesen fizettem. Lebetegedtem,elvesztettem a munkám,tólószékbe vagyok,nem tudom ellátni magam egyedül. 58.000Ftos rokkant nyugdíjat kapok. Ebből nem tudom ellátni magam. Csak a gyógyszereim 30.000Ft körül mozog.Pár héten belül kijöhetek a rehabilitációs kórházból de nem tudok hova menni sem,nincs hol laknom.

Kértem a fiam h adok neki a nyugdíjamból pénzt csak segítsen h lakhassak vhol,meg tudjak vmit enni. De elküldött h semmirekellő vagyok soha egy ft gyerektartást nem adtam neki,mit képzelek magamról és nem kerestem soha.


Én mindig kerestem őt,akartam vele tartani a kapcsolatot de az anyja ha mentem akkor azt mondta h nincs itthon,vagy h nem akar velem találkozni. Ő mondta azt is h nem fizettem soha semmit.

MIkor meg elég nagy volt a fiam h tudjak vele beszélni akkor ő küldött el folyamatosan mert h régen se kerestem.

Az anyja meghalt neki 2 éve rákban. Nem tudja már bebizonyítani h nem olyan vagyok mint hisz. Nekem nincs testvérem,a szüleim sem élnek. nem tudom hova tovább.


2012. márc. 11. 16:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
73%
Ha az én apám az első visszautasítás után perrel fenyeget onnantól kezdve valami nem stimmel.
2012. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Durva sztori... kiváncsi vagyok, lennék mi van a kérdezővel
2013. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!