Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítsam vissza a...

Hogy utasítsam vissza a nyaralást?

Figyelt kérdés

Apa és az új családja felvetette,hogy nyáron menjek el velük nyaralni a Balatonhoz.De az a baj,hogy én nem az ilyen színvonalhoz vagyok szokva és neki mást jelent a "nyaralás" fogalma,mint nekem.


Ez lehet,hogy most sznobul hangzik,de mi anyáékkal 4-5 csillagos hotelekbe megyünk mindig,svédasztalos ellátással,nem egy béna nyaralóba,ahol légkondi sincsen és nekünk kell megcsinálni a kaját.

A másik pedig az,hogy én nem megyek bele az élővizekbe(se tengerbe,se óceánba,se tóba),csak medencében fürdök,ha elmegyünk nyaralni,ott pedig gondolom nem lesz.

Meg a féltesóim i borzasztóan idegesít mindig,nem akarok összezárva lenni vele 1 hétig.

Már mondtam apának,hogy nem biztos,hogy tudok majd velük menni,mert elég zsúfolt lesz a nyaram,de azt mondta,hogy nem gond,majd találnak olyan időpontot,ami nekem is jó :/



Nem akarom megbántani,de valahogy el kéne mondanom neki,hogy nem akarok velük menni.


2012. márc. 11. 17:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
Mond ezt el így neki.Legfeljebb elgondolkodik,hogy hogy ronthatták el így az értékrendedet.
2012. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
87%

Úristen de elkényeztetett egy hisztis p*csa lehetsz te (már csak az alapján amit leírtál)...

Jobb is ha nem mész velük és nem teszed tönkre a nyaralásukat. Ezt tovább nem is firtatnám. Elé állsz és elmondod, hogy "apu, nincs kedvem veletek menni, mert én nem szeretem az ilyen helyeket". Ennyi. Biztosan rosszul fog nekik esni, hiszen rád is számítottak, de ha nem hát nem. Majd megbékélnek.

2012. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mondd el így, ahogy ide leírtad.

Legalább végre talán apád is elgondolkozik, miért is nem faragott inkább egy kisszéket anno.

Undorító, ahogy apád figyelmességét kezeled.

2012. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%

A sznobságod a fontosabb vagy az apukád? Lehet, nem ehhez vagy szokva, de bizonyos dolgokhoz néha jó pofát kell vágni, ha már szívből adnák neked. Sajnos kerülhetsz még felnőtt korodra olyan helyzetbe, hogy egy ilyen fapados nyaralásnak is örülnél, jobb ehhez most hozzászokni.

Lényegében mindegy, hogyan tálalod, mert ha a valódi okot is megosztod vele/velük, lehet, hogy legközelebb nem igazán ajánlanak fel semmit. Legalábbis nem fognak örülni, az biztos.

2012. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
83%
Á, szerintem mondd ezt így el neki. Hiányozni biztos nem fogsz. Szánalmas idióta hisztis p.csa vagy. Pofám leszakad...
2012. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
78%

Én örülnék, ha apámék vinnének nyaralni...Vagy akár tudnék nyaralni.

Akármit mondasz, meg fogod bántani, még ha nem is fogja mutatni. Ő jót akar neked, veled akar lenni, de te elutasítod, csak mert nem tudja azt a színvonalat nyújtani, mint anyud.

Ha már megbántod édesapádat,legalább ne hazudj neki, mondd el neki így, ahogy ide leírtad.

20/l

(Amúgy soha életemben nem voltam még szállodában - hacsak nem számítjuk a 3 hónapos nyári gyakorlatomat egy 4csillagos hotelben-, de szerintem én jobban élvezném a sima kis faházat, mint azt h kinyalják a se**em vadidegen emberek.)

2012. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
78%

Nem tudom megállni, hogy ne írjak!

Borzasztó felszínes a viselkedésed! Apukád is a családod, és nagyon szeretne együtt nyaralni Veled.

Egyáltalán nem a 5* csillagos hotel egy jó nyaralás ismérve.

Képzeld mi akár azt is megengedhetjük magunknak, mégis egy gyönyörű, családi, sátras, közös zuhanyzós nyaralás életem legjobb emléke!

Kívánom NEked, hogy lásd meg mi a fontos az életben!!!

2012. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%

ha annyira sznobnak érzed magad,miért nem te fizeted ki nekik az 5csillagos hotelt! szerintem nem lennének szomorúak,ha elvinnéd öket egy olyan puccos helyre,ahova szerintem apukád és a családja nem igazán fogják betenni a lábukat!

szerintem tedd össze a két kezed,hogy az apukád és az új családja ennyire megértöek veled szemben és el akarnak vinni téged is nyaralni!

2012. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként hány éves vagy?
2012. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Miért kell rögtön bunkózni?

Az értékrendemmel semmi gond nincsen,egyszerűen csak nem szeretem az ilyen dolgokat.

Nem lehet sértegetés nélkül leírni egy választ?


Köszönöm a roppant hasznos válaszokat,de tényleg.

2012. márc. 11. 17:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!