Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítsam vissza a...

Hogy utasítsam vissza a nyaralást?

Figyelt kérdés

Apa és az új családja felvetette,hogy nyáron menjek el velük nyaralni a Balatonhoz.De az a baj,hogy én nem az ilyen színvonalhoz vagyok szokva és neki mást jelent a "nyaralás" fogalma,mint nekem.


Ez lehet,hogy most sznobul hangzik,de mi anyáékkal 4-5 csillagos hotelekbe megyünk mindig,svédasztalos ellátással,nem egy béna nyaralóba,ahol légkondi sincsen és nekünk kell megcsinálni a kaját.

A másik pedig az,hogy én nem megyek bele az élővizekbe(se tengerbe,se óceánba,se tóba),csak medencében fürdök,ha elmegyünk nyaralni,ott pedig gondolom nem lesz.

Meg a féltesóim i borzasztóan idegesít mindig,nem akarok összezárva lenni vele 1 hétig.

Már mondtam apának,hogy nem biztos,hogy tudok majd velük menni,mert elég zsúfolt lesz a nyaram,de azt mondta,hogy nem gond,majd találnak olyan időpontot,ami nekem is jó :/



Nem akarom megbántani,de valahogy el kéne mondanom neki,hogy nem akarok velük menni.


2012. márc. 11. 17:26
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj Apa!


Mivel mindig minden a kis fenekem alá volt tolva,ezért képtelen vagyok,a nyaramból 1 hetet veletek eltölteni,mert nekem túl snassz a kemping,de továbbra is utald a gyerektartást,zsebpénzt,karácsonyi ajándékot.

De ha véletlenűl a Karib-tengerre mennétek egy fullos kis hotelbe,ahol persze medence is van,meg svédasztal,akkor feltétlen foglalj egy rep.jegyet nekem is!

Ennyi a véleményem rólad!

Tudod más gyerek,egész nyáron dolgozik,hogy legalább a Balatonra elmehessen a szüleivel nyaralni,Te meg itt vinnyogsz.

Süllyedj el messzire,és gondolkodj el magadon!

Majd ha neked kéne kifizetni és megdolgozni egy nyaralásért,akkor bezzeg a nyakamat rá kiscsillag,hogy inkább otthon maradnál a kertben nyaralni!

Apukád jó szívüen felajánlotta,hogy elvisz téged is,Te meg ócsárolod apádat,hogy miért nem 5*-os szállodába visz!

Örülök,hogy csak ennyi gondod van!

2012. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
82%

Mégis, milyen válaszokra számítottál?

Inkább gondolkodj el rajtuk az önérzeteskedés helyett, ha van mivel.

2012. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

17:38

15 leszek március végén.



Tudom,hogy apa alig fizet gyerektartást,soha nem kapok tőle egy forintot se,karácsonyra is olyan ajándékot vesz,amit az életbe nem használnék,nőnapon sem hívott fel vagy írt egy sms-t...

Nem érdekel az,hogy más mit meg nem tenne ezért.Én ilyen vagyok,akinek nem tetszik,annak nem kell velem foglalkozni és kész!



Megkérek mindenkit,hogy aki nem tud normális és hasznos választ adni,az ne írjon,mert hidegen hagy a véleménye!

Köszönöm!

2012. márc. 11. 17:45
 14/51 A kérdező kommentje:

túrórudi


Olyan válaszokra számítottam,ahol megírják,hogy mit kéne mondanom neki.Ennek az oldalnak éppen az a lényege,hogy kapjak választ a kérdésemre,nem?

2012. márc. 11. 17:46
 15/51 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarok veletek menni, mert én a luxus nyaralást szeretem.

Ennyi

2012. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
85%
Vajon miért volt mindenki ilyen bunkó? Egészen biztos vagy benne, hogy helyes az értékrended? Persze, nyilván. Hiába is nyitná fel bárki a szemed, ha szorítod össze, és nem látsz tovább a csillivilli világodnál, amit nem mellesleg a szüleid raktak össze neked. Nyilván ezek után - habár már későn - rájönnek, hogy nagyon kár volt mindent megadniuk neked, mert ez a hála érte. Apuci is csak addig van szeretve, amíg a megszokott kis luxusodat biztosítja, de amint nem azt adná, amit elvársz, inkább kihagynád az egészet. Szereted egyáltalán őt? Fizikai fájdalommal járna magadnak készíteni a kaját egy béna nyaralóban? Többet érne neked a légkondis punnyadás, mint az, hogy örömet szerezz apukádnak? Itt a baj az értékrendeddel, de nyilván erre a válasz egy piros kéz és "bunkók kíméljenek" formában érkezik majd. SOHA nem fogod megérteni, hogy hol van benned a hiba.
2012. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod,hogy nem utal elég pénzt? ki mondta neked ezt? anyád?

tudhatnád,h a fizetése alapján számolják a gyerektartást és lehet nem keres annyit ,mint a mostohaapád és lehet csak ezért tud egy balatoni nyaralást kifizetni!!!!

2012. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ezt meglehet ugy oldani, hogy mindenki megkapja azt, amit akar!

A papadtol elfogadod a meghivast, hiszen szeret teged, es boldog lenne, hogy veled tolthetne egy hetet, de kerd meg, hogy a nyaralora ragasszon fel 4-5 csillagot, es sved asztalt is keszitsenek, szerintem ezt a papad megfogja tenni szivesen.

A balaton parton vannak uszodak, tehat ha feltetlen ott akarsz furodni, akkor ennek sincs akadalya, mivel sokan inkabb ezt kerulnek, es az elovizet valasztanak, mivel egeszsegesebb. En nem cserelnem fel a tengert egy uszodara, mviel a tenger vize csodara kepes, jo hatassal van a borre, ezzel szemben az uszoda vize kloros pl. A testvereiddel talalj egy jatekot, nagyon jo es szorakoztato jatekok vannak, talald meg a megfelelot. Suket-nema, amikor mutogatni fogtok, ez is jo jatek, valtozatos, hiszen nem naponta jatszik ilyet egy gyermek.

Mint latod, hogy mindenre van megoldas, s nincs harag, viszont a szeretet, az szeretet!

2012. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
75%
Én még soha életemben nem voltam nyaralni nem hogy egy 4 csillagos hotelben de még egy kis "faházban" sem. Egyszer voltam 1 éjszakát a Balatonon egy kis "bungalló"-ban és ennyi. Inkább szerintem örüljél hogy mehetsz nyaralni a balatonra. 1 hétre..
2012. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
84%

Az kemény:( Mi barátommal hónapokig spórolunk, hogy nyáron egy hetet a Balcsin tölthessünk egy néninél aki kiadja nekünk a fél házat.

Nem gondoltam volna, hogy vannak ilyen emberek...


Mond meg apukádnak, hogy ilyen vagy. Rosszul fog neki esni, de gondolom téged úgysem érdekel.

2012. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!