Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítsam vissza a...

Hogy utasítsam vissza a nyaralást?

Figyelt kérdés

Apa és az új családja felvetette,hogy nyáron menjek el velük nyaralni a Balatonhoz.De az a baj,hogy én nem az ilyen színvonalhoz vagyok szokva és neki mást jelent a "nyaralás" fogalma,mint nekem.


Ez lehet,hogy most sznobul hangzik,de mi anyáékkal 4-5 csillagos hotelekbe megyünk mindig,svédasztalos ellátással,nem egy béna nyaralóba,ahol légkondi sincsen és nekünk kell megcsinálni a kaját.

A másik pedig az,hogy én nem megyek bele az élővizekbe(se tengerbe,se óceánba,se tóba),csak medencében fürdök,ha elmegyünk nyaralni,ott pedig gondolom nem lesz.

Meg a féltesóim i borzasztóan idegesít mindig,nem akarok összezárva lenni vele 1 hétig.

Már mondtam apának,hogy nem biztos,hogy tudok majd velük menni,mert elég zsúfolt lesz a nyaram,de azt mondta,hogy nem gond,majd találnak olyan időpontot,ami nekem is jó :/



Nem akarom megbántani,de valahogy el kéne mondanom neki,hogy nem akarok velük menni.


2012. márc. 11. 17:26
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Attól nincsenek problémáim,mert egy anonim oldalon ezt írják.Ha lenne bármilyen gond velem,akkor azt talán anyáék és a barátaim is észrevennék,nem?!


Nem vagyok olyan fajta lány,aki a tűz mellett szalonnát süt.

Nem azért járok nyaralni,hogy sütögessek meg béna játékokat játsszak.Nekem a nyaralás nem ezekről szól.

2012. márc. 11. 19:29
 32/51 anonim válasza:
81%
Elárulnád, hogy miről akkor? Egyébként visszataszító a viselkedésed, és valószínűleg anyádat azért nem zavarja, mert valakitől el kellett tanulnod - már pedig nem apukád az ezek szerint... (és nem azzal van a gond, hogy nem szeretnél sátrazni, vagy élővízbe menni, hanem azzal, hogy úgy viselkedsz 14 évesen, mintha a te pénzedből futná a szuper nyaralásokra, és megdolgoztál volna érte...)
2012. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, te szereted az apukádat? azért hívott el téged, hogy együtt töltsetek el időt, hogy jól érezzétek magatokat együtt. teljesen mindegy, hogy hogyan tálalod neki a dolgot, meg fogod őt bántani. ha téged ez nem zavar, akkor azt javaslom, ne nagyon csűrd csavard a mondanivalód: egyszerűen annyit mondj, hogy nincs kedved velük menni a balcsira. kész.
2012. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
83%
Imádom az ilyen 15 éves kis hülyéket. Van 2 barátnőm is, akik ilyenek voltak. Most 30 évesek vagyunk. Az egyiknek mázlija van, mert még tud élősködni a szülőkön, bár unalmában már egy kisebb fajta tehén lett. A másiknak meghalt az apukája és az anyukájával mindent feléltek, mert hát ahhoz vannak szokva, felvettek még utoljára 20 millió kölcsönt, így a házuk is úszik. Remélem kérdező te észbe kapsz, mert nem te dolgoztál meg a hozzászokott dolgaidért. A másik fele sajnállak is, mert ennyi idősen ilyen felfogással a legjobb dolgokból fogsz kimaradni és egy savanyodott ember lesz belőled.
2012. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
83%
A legszebb 4 napos nyaralásomat töltöttem egy koleszban, ahol tévé sem volt, nem hogy svédasztal. Ha választanom kéne, visszamennék oda, minthogy ilyen érzéketlen senkikkel nyaraljak. Őszintén szánlak. 17L
2012. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
85%

Egy jó nagy büdös kéne neked az 5 csillagos hotel mellé..hálátlan kis dög.

És ezt már nem lehet csak a rossz nevelésre,elkényeztetésre fogni.Nem 5,hanem 15 éves vagy ,nézhetnél már tükörbe.

Nem szoktam a régi időkkel példálózni,és a mai gyerekek viselkedését firtatni,de a te korosztályod pont ezt képviseli.Ott a tojáshéj a p.icsádon,mégis már most elszállt veled a ló,elvárod a luxust,hogy kinyalják a se.ggedet..

Szerinted ki fogja ezeket biztositani neked,ha felnősz? Bocs,ha ezt mondom de anyádék nem fogják a se.ggedet nyalni életed végéig.

Soha nem emeltem kezet gyerekre,de rád rádférne egy jó kis verés.Vagy egy hónapra elvinnélek kapálni vidékre.

2012. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
Drága, ha te valóban egy ilyen kis fullos liba lennél, apukádnak eszébe sem jutna a Balcsira hívni, hiszen ismer téged. De jól felráztál bennünket. Én spec. nagyon jót röhögtem a butaságodon. :D
2012. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
79%

"Ha lenne bármilyen gond velem,akkor azt talán anyáék és a barátaim is észrevennék,nem?! "


Valószínűleg az anyádra ütöttél, így aztán nem talál semmi kivetnivalót a viselkedésedben. A barátnőidet meg magad választod, nyilván olyanokat, akik elfogadnak ilyennek - vagy mert ők is ilyenek, vagy mert így kihasználhatják a pénzes kis libát.

Azért biztos sokan nincsenek oda érted a környezetedben.

2012. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
57%
Most néztem meg a Távkapcsot, elég durva utána ezt olvasni.. Nézd meg te is hátha egy kicsit másképp látod majd a világot
2012. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
94%

Már írtam ide, de eszembe jutott még valami... Ha apukádék egy all inclusive maldív szigeteki luxus nyaralásra visznek, ahol bungallowban kéne laknod (ott jobbára az a luxusszálló), akkor oda sem mennél, mert ilyen tábori helyre te nem mész, az élő vízről nem is beszélve? :)

Remélem érzed a súlyát, szerintem is szánalmas vagy. A világ legjobb nyaralásai a sátorozós, táborozós, önellátós nyaralás, sajnálom, hogy a te életedből ez kimaradt és ki is fog maradni. Kívánom neked, hogy légy egyszer szerelmes egy igazi férfiba, akinek a nyaralás itt kezdődik és kényszerülj rá legalább EGYSZER az életben, hogy megtapasztald milyen jó is nyáron kirándulás közben mezítláb a sárban dagonyázni, este pedig leáztatni magadat egy közeli tóban naplementében, amikor melegebb a tó vize, mint a kinti hőmérséklet! Egy szálloda medencéje mellett tespedni egész nap, na az pénzkidobás a javából, nem arany élet, de te ezt nem értheted! :)

2012. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!