Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítsam vissza a...

Hogy utasítsam vissza a nyaralást?

Figyelt kérdés

Apa és az új családja felvetette,hogy nyáron menjek el velük nyaralni a Balatonhoz.De az a baj,hogy én nem az ilyen színvonalhoz vagyok szokva és neki mást jelent a "nyaralás" fogalma,mint nekem.


Ez lehet,hogy most sznobul hangzik,de mi anyáékkal 4-5 csillagos hotelekbe megyünk mindig,svédasztalos ellátással,nem egy béna nyaralóba,ahol légkondi sincsen és nekünk kell megcsinálni a kaját.

A másik pedig az,hogy én nem megyek bele az élővizekbe(se tengerbe,se óceánba,se tóba),csak medencében fürdök,ha elmegyünk nyaralni,ott pedig gondolom nem lesz.

Meg a féltesóim i borzasztóan idegesít mindig,nem akarok összezárva lenni vele 1 hétig.

Már mondtam apának,hogy nem biztos,hogy tudok majd velük menni,mert elég zsúfolt lesz a nyaram,de azt mondta,hogy nem gond,majd találnak olyan időpontot,ami nekem is jó :/



Nem akarom megbántani,de valahogy el kéne mondanom neki,hogy nem akarok velük menni.


2012. márc. 11. 17:26
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
#50: Olvasd tovább. Azért akármiért, mert nem vagyok gondolatolvasó, nem tudhatom, hogy a kérdezőnek miért rossz. Vagy másnak, akinek rossz, miért rossz. Így hát akármiért.
2012. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!