Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem éppen ide kellene írnom,...

Nem éppen ide kellene írnom, de talán kapok segítséget! Mit tehetek ha a párom elment itthonról és azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Ma este megbeszéltük, hogy véget vetünk a kapcsolatunknak, megivott egy üveg pálinkát és elment itthonról. Nem tudom mit tegyek. Azt mondta nem ígéri meg, hogy hazajön. A rendőrséget hiába hívom, mivel felnőtt ember és nem eltűnt csak elment sétálni. Nagyon tanácstalan vagyok.
2012. márc. 14. 22:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%

"?Ha nem lenne pici gyerekem én simán kocsiba ülnék és keresném."


Igen igen. Ha nem lenne ott a ha! De M

más menjen és keressen. Hol? Egyik kocsmából a másik kocsmába? Ilyen marhaságot. Aki ilyen labilis, az menjen...

2012. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Keresni ? minek ?

Azt mondtad , hogy szakítottatok , gondolom ha ő fenyeget , akkor te vele.

Ne engedj a zsarolásnak , az soha nem vezetett jó fele.

Hagyd , ha hazajön dobd ki , ha nem , nem rajtad múlt , beteg elme, örülj , hogy nem esett neked bajod !

Tele vannak a hírek ilyen szerelem féltés gyilkosságokkal :-(

2012. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élünk, itt ilyenkor egy benzinkúton kívül minden zárva van. Elég hideg van ahhoz, hogy ittasan kint kóboroljon. Tudom, hogy zsarolni akar, de attól még ideges vagyok hogy mégis megteszi.
2012. márc. 14. 23:08
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a célja! Azt akarja elérni, hogy megsajnáld. Ha most utána mennél, addig sírna neked, amíg rábeszélne a folytatásra, amit te nyilván nem akarsz. És ez a jobbik eset...

Rosszabb esetben - ahogy írták is már - akár téged is bánthat.

2012. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
A minap egy lány ugyanilyen kérdést írt ki, pár nappal előótte szakítottak, de még egy lakásban laktak, ugyanígy elment a fiú, beivott, csavargott, mindenki pánikba esett, aztán megjött....
2012. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk is így lesz. Nem tudnám feldolgozni ha valamit tenne magával.
2012. márc. 14. 23:28
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom miért, de még mindig megdöbbent, hogy ha valaki annyira maga alatt van, hogy meg akar halni, vagy ez a gondolat felmerül benne, vagy legalábbis képes ezzel fenyegetőzni, akkor azt tanácsolják, hogy hagyd a francba, had haljon meg, sz*rd le, stb... Egy vadidegen miatt is aggódnék, nemhogy a párom, vagy a pár órája volt párom miatt. Hacsak nem egy erőszakos állat, aki ütött, vert, alázott, mert akkor talán nem ébredne bennem túl sok aggódás.

Őszintén nem tudom, hogy mit csinálj, ha nem tudod hogy és hol keresd, és remélem előkerül, élve, kicsit másnaposan, és lehiggadva.

2012. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Én bezárnám az ajtót és a kulcsot a zárba hagynám!


A világon a LEGES LEGUNDORÍTÓBB,ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik!

2012. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%
Ennél már csak a nemtörődöm emberek az undorítóbbak!
2012. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
31%

Amint olvastad, kedves válaszoló van két pici gyermek is.

Itt egy család bomlik föl, nem szimpla kapcsolat.

Na meg azért két kisgyermek mellett érdekes lessz. De mi van ha a szakítás nem ok nélkül van, s ráadásul ott a két gyermek is. Vagy a nőnek nem az az érdeke , hogy a párja életben legyen és cslád megmaradjon. Azért két kisgyermek apa nélkül nő föl??????

2012. márc. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!