Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem éppen ide kellene írnom,...

Nem éppen ide kellene írnom, de talán kapok segítséget! Mit tehetek ha a párom elment itthonról és azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Ma este megbeszéltük, hogy véget vetünk a kapcsolatunknak, megivott egy üveg pálinkát és elment itthonról. Nem tudom mit tegyek. Azt mondta nem ígéri meg, hogy hazajön. A rendőrséget hiába hívom, mivel felnőtt ember és nem eltűnt csak elment sétálni. Nagyon tanácstalan vagyok.
2012. márc. 14. 22:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%
Aki fenyegetőzik vele, az soha nem lesz öngyilkos. Sikeresen legalábbis soha
2012. márc. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hazajött hajnalban. Nem szólt egy szót sem, lefeküdt aludni. Biztos, hogy az volt a szándéka, hogy megzsaroljon vele.
2012. márc. 15. 08:24
 23/26 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy egyben van.
2012. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
31%

Szia! Örülök, hogy minden rendben.


A helyedben egyébként én meggondolnám ezt a szakítás dolgot. Szóval egyrészt értelmes ember ilyesmivel nem fenyegetőzik, tehát nagyon kellett fájjon a dolog ahhoz, hogy ő ezt tegye, te pedig őszintén aggódtál érte. Egyetlen szóval sem azt mondtad, hogy nehogy miattad történjen valami, hanem azt emlegetted, hogy nehogy vele történjen valami.


Gondoljátok át újra.

2012. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
van valami azóta?
2012. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki.Főleg,ha vannak gyerekeid.Egy téveszme az,hogy jobb a gyereknek,ha apa mellett nő fel.Azért nem mindegy,hogy milyen apa mellett!
2012. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!