Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, menjek el en...

Mit csinaljak, menjek el en is megnezni, hogy a ferjem kivel megy talalkozni titokban?

Figyelt kérdés
ma 6kor meghallotam amikor a ferjem telefonon beszelt egy novel telefonon,hogy ma este talalkoznak9-kor,es ugy bucsuzott el hogy PUSZI! ebbol gondolom hogy nem ferfival talalkozik,es nekem mar ma reggel bejelentette,hogy ma este megyen dolgozni,amugy taxis!! mit csinaljak,kovessem?
2012. márc. 17. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%
Engedj az ő kocsija és a te kocsid közé még egy autót, és attól még látod majd az övét
2012. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 tetris ***** válasza:
63%

Ne láss mindjárt rémeket! Ha úgy beszélt a telefonon, hogy te is meghallhattad, akkor talán csak egy kollégával beszélt. A puszi elbúcsuzás mindenképpen egy bensőségesebb elköszönés, de talán még nem a világ vége.

Szerintem kár lenne követni, mert ha észreveszi, akkor azt nagyon kellemetlen lesz kimagyaráznod.

Ha esetleg mégis nőzik, és te rajtakapod, akkor - gondolkozz már - mégis mit lehet csinálni ilyen esetben?

Felpofozod a férjedet, megtéped a nőt, jelenetet csinálsz? Vajon ezektől majd hűséges lesz?

A legjobb szerintem az lenne, ha egyszerűen rákérdeznél, hogy mi volt az a telefon, mert szöget ütött a fejedbe a puszival való elköszönés. Aztán majd meglátod, hogy mit reagál rá. Lehet, hogy az anyjával beszélt, és tök ártatlan.

Ne itéld el már előre! Nyugalom! Várd ki a kedvező alkalmat, és kérdezz rá a dologra. Próbáld megőrizni a higgadtságodat, a női méltőságodat, és ne rendezz féltékenységi jelenetet, mert attól a férfiak megőrülnek.

És ne idegeskedj már előre, mert lehet, hogy nincs is okod rá. Nyugi!!!!!!

2012. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
es akkor most viselkedjek ugy normalisan mint maskor? tegyem magam hogy keszulok agyba bujni,de en ugy gondoltam hogy mar fel leszek oltozve,csak be takarom magam a lepedovel,hogy ne lassa hogy en fel vagyok oltozve,es miutan ki ment a lakasbol kiugrom az agybol,gyorsan felveszem a cipom,es a taskam, es utana megyek......es ha esetleg meglatom hogy mas novel talalkozik mit csinaljak? ti mit csinalnatok?
2012. márc. 17. 19:03
 14/67 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne, ha a kérdéses időpontban egy barátnőd, akiben megbízol, felhívná a férjedet, hogy szeretne egy taxit kérni?
2012. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
kiment az udvara beszelni telefonon,en meg az ablakba alltam es ki volt nyitva az ablak csk be volt huzva a sotetito ,es mar csak a veget hallotam meg, hogy akkor este 9-kor talalkozunk jo legy puszi,szeritetek az anyaval beszelt volna?mert szerintem nem......mert akkor meg miert ne mondana hogy az anyaval beszelt,az anya meg este 9-kor nem megy ki a lakasbol hogy a fiaval talalkozzon nem?altalaban mi megyunk az anyosnal...
2012. márc. 17. 19:08
 16/67 anonim ***** válasza:
100%
9 után csörögj rá, hogy átugrassz a barátnődhöz, aki kivan valami miatt és ha épp megáll valahol fuvart várni, odamennél egy puszit adni útközben.
2012. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
ez sem jo mert feltuno,,, a sajat szememmel akarom latni hogy kivel megy talalkozni,csak azt nem tudom hogy mit csinaljak ha meglatom hogy egy masik novel van!!!
2012. márc. 17. 19:22
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne feltűnő, hogy egy nő taxit kér? Nyilván nem úgy gondoltam, hogy "Szia Józsi, Anna vagyok, tudod, Joli barátnője, figyi, kéne egy taxi, elvinnél?"
2012. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
100%
barátnőd kocsija? nem tudod odahívni, az nem lenne annyira feltünő, követnétek avval
2012. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:
jo,de mit csinaljak ha egy masik novel talalom?
2012. márc. 17. 19:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!