Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, menjek el en...

Mit csinaljak, menjek el en is megnezni, hogy a ferjem kivel megy talalkozni titokban?

Figyelt kérdés
ma 6kor meghallotam amikor a ferjem telefonon beszelt egy novel telefonon,hogy ma este talalkoznak9-kor,es ugy bucsuzott el hogy PUSZI! ebbol gondolom hogy nem ferfival talalkozik,es nekem mar ma reggel bejelentette,hogy ma este megyen dolgozni,amugy taxis!! mit csinaljak,kovessem?
2012. márc. 17. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Remélem nem nő ügy. Lehet egy állandó utasa hívta?!
2012. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
Szerintetek mi történik most? 21 óra elmúlt.
2012. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
várjuk a fejleményeket
2012. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
100%
mi történik most ? beindult a 007 :)
2012. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:

Vaj, megvárja-e bizonyítéknak ha egy elhagyatott helyen áll meg a taxis női társal valahol vagy már akkor támadásba lendül mikor lehet egy tök ártatlan nő kért valahol fuvart?

:D micsoda szombat esti program...

2012. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
jobb félni mint megijedni... szerintem ezek elég indok ahhoz, hogy elkezdjen mataharizni :/ én is ezt tenném :D
2012. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
Írj majd !! :)
2012. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
sziasztok!! hat sajnos egy szallodaba ment a draga jo ferjem,utana mentem a baratnommel,meg nem is tudtam vezetni,olyan ideges voltam,el indult hamarabb ugyebar dolgozni....kovettuk kocsival...hagytam 1-2 autot koztunk hogy ne lassuk meg,kozben kaptunk egy piros lampat is es majdnem elvesztettuk a nyomat,aztan vegul meglattam a kocsijat egy hotel elott parkolni,bementunk szerencsere csaj volt a recepcios,szepen elmagyaraztam neki hogy mi a helyzet,hogy a ferjemet keresem az elobb mehetett fel valamyik szobaba,mert kb 6-7 perc volt a kulombseg mire mi oda ertunk a baratnommel,es megmondtam a recepcios csajnak,hogy segitsen mar nekem,mondja el hogy ha egy novel van e a ferjem,persze a csaj mondta hogy nem adhat ki informaciot,en pedig addig gyoztem addig forgattam a szot,mire kinyogte hogy egy oraja mar egy szoke haju no fent van a 22-es szobaba ahova a ferjem is ment es pizzat rendelt a no egy fel oraja,megmondtam neki hogy engedje hogy felmenjek a pizzafiuaval a szobaba amikor megerkezik a pizza de nem engedte,mert nem akarta kockaztatni az allasat,erre mi kimentunk a hotelbol,es megkertem egy masik baratnomet hogy gyorsan jojjon ide,meg szerencse hogy kozel lakott a hotelhez,es 10 percen belul ott is volt,es bekuldtuk a hotelbe a recepciora hogy foglalja le a recepcios csajt,amig mi besurranunk fel a lepcsore,igy is volt,meg szerencse hogy megmondta hogy a 22-es szoba,felmentunk,bekopogtunk,es lass csodat kinyitja az ajtot egy szoke pics,mire en berontok ajtostol eggyut es mar olyan ideg allapotban voltam hogy raugrottam a felpucer ferjemre,es kepzeljetek na szoke pics@ hatulrol ramtamadt es elkezdett le rancibalni a ferjemrol amire en egy olyan pofont adtam neki hogy szerintem mig el megemlegeti,aztam persze osszeverekedtem a cseledel,de ugy hogy a ferjem es a 2 baratnom alig tudott szetvalasztani minket,persze a nagy kiabalasra feljott a recepcios csaj is meg akik a hotel tulajdonosa,es kizavart minket,persze a folyoson tele volt mar emberekkel,hogy neztek az ingyen musort,szegyeltem is magam rendesen,de megerte mert mostmar tudom hova jarkalt a ferjem ejjelente,aztan megvartam mig le jon a ferjem a hotelbol,es folytattuk az utcan a cirkuszt,ott is felpofoztan azt a szoke kis picst,meg a ferjem is kapott nem egyszer,megmondtam neki hogy maradjon a szoke kis ringy0v@l,es hogy elvallunk,de nem tudott semmi magyarazatot adni hogy most milyert csalt meg,meg hogy sajnalja,csak azt uvoltotte hogy ferfibol van,es hogy mindenn ferfi meg ha hazasembe is ezt csinalja,hogy miert vagyok ki akadva!! nem mendtem haza,itt vagyok a baratnomnel,persze mar hivott telefonon azota meg irt hogy menyek haza,mert sajnalja de eszem agaba sincs haza menni!!
2012. márc. 17. 21:57
 39/67 anonim ***** válasza:
Úristen,sajnálom! Hát nem volt semmi! De legalább jól megkapták a magukét a szemetek!
2012. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
komolyan mondom kessz vagyok,en nem tudom mivel erdemeltem ezt ki,fozok,mosok takaritok,kozben meg dolgozok,miert tette ezt,pedig mindent megadtam neki,az agyban is rendben volt minden,akkor miert kellet neki mas no? komolyan mondom leiszom magamat hogy ne erezzem ezt a fajdalmat amit most erzek....
2012. márc. 17. 22:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!