Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, menjek el en...

Mit csinaljak, menjek el en is megnezni, hogy a ferjem kivel megy talalkozni titokban?

Figyelt kérdés
ma 6kor meghallotam amikor a ferjem telefonon beszelt egy novel telefonon,hogy ma este talalkoznak9-kor,es ugy bucsuzott el hogy PUSZI! ebbol gondolom hogy nem ferfival talalkozik,es nekem mar ma reggel bejelentette,hogy ma este megyen dolgozni,amugy taxis!! mit csinaljak,kovessem?
2012. márc. 17. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%
A roh@dék...
2012. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
persze most kapom az sms-eket hogy menyek haza.... gondolom othon van,hogy tudja hogy en nem vagyok othon
2012. márc. 17. 22:08
 43/67 Bence_ ***** válasza:
100%

Piszok szar lehet.

Mióta éltek együtt? Csalt már meg?

Nem lehet, hogy a csaj fizetett a sex-ért?

Csajt kár volt bántani, ő nem igazán tehet róla.

Az a férfi vagyok, ha otthon minden ok, akkor nekem eszembe sem jut félrelépni. Ha gubanc van akkor is inkább együtt próbálunk rajta változtatni.

2012. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
Hú nagyon sajnállak tényleg. én januárban tettem meg majdnem ugyanezt. Ő is lebukott. A csajt a te helyedbe nem bántottam volna, mert ő lehet azt sem tudta, hogy felesége van. de mindegy. Ilyenkor nehéz visszafognod magad tudom.
2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%

a rohadt szemét... fújj... ha teheted maradj a barátnődnél és beszéljétek át ezt az egészet... komolyan el sem hiszem.

A "kedves becses" pároddal pedig szerintem nincs miről ezentúl beszélni. Ha hazamész akkor sem egyedül, hanem valami gerillaállattal aki úgy kidobja, hogy meg sem áll a szőke rib*ncig... kitartás :/

2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
hat ez elobb irta sms-ben hogy tuda hogy a baratnomnel vagyok,es hogy jon ide,irtam neki hogy ide ne tegye a labat,mert a rendorseget hivom ki ra!! hat eppen megfigyeltem,es rajta volt a karikagyuru az ujjan,szoval a csaj tudta hogy van felesege,elvegre nem vak nem? es maskulomben miert tamadt ram hatulrol amikor a ferjemnek ugrottam?het meg az volt a legkevesebb hogy helyre teszem a ferjemmel egyut nem? nem megyek haza,szo sincs rolla,holnap szepen felhivol anyosomat es elmondom neki hogy milyen szep kisfia van,hogy milyen roh@dek es kessz,hazakoltozom a szuleimhez,es elvallok,hat ha megtette most 1 ev hazassag utan,mit fog csinalni 5-10 ev mulva,allando szeretot fog tartani? nekem ez nem kell!!!
2012. márc. 17. 22:21
 47/67 anonim ***** válasza:
100%

1 év házasság után??

Gyereketek még nincs,gondolom...Legalább,még az elején kiderült milyen...

Biztos fiatal vagy még, lesz olyan férfi ,aki megbecsül,és szeret majd...

2012. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%

Ma 22:15 vagyok

Oh akkor az enyém többet bírt Ő 1,5 év házasság után tette.

Persze akkor jogos volt a csaj is.

Amúgy én sem kíméltem a csajt sem. főleg, hogy ő a barátnőm volt. ezelőtt

2012. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:
de mit fognak szolni az emberek hogy 24evesen elvelt no vagyok?gyerek meg nincs........csak tudnam miert tette ezt?meg csak azt banom hogy nem tudom pontosan miota folyt a viszonyuk
2012. márc. 17. 22:36
 50/67 A kérdező kommentje:
hat akkor tudod,hogy mit erzek? es ti egyutt maradtatok a parodal?adtal legalabb rendesen az ugymond baratnodnek?komolyan monmdom nem tudom megerteni azokat a noket akik hazasemberrel kedenek ki,hat annyi ferfi van a vilagon,miert az kell nekik aki mar a mase?
2012. márc. 17. 22:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!