Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, menjek el en...

Mit csinaljak, menjek el en is megnezni, hogy a ferjem kivel megy talalkozni titokban?

Figyelt kérdés
ma 6kor meghallotam amikor a ferjem telefonon beszelt egy novel telefonon,hogy ma este talalkoznak9-kor,es ugy bucsuzott el hogy PUSZI! ebbol gondolom hogy nem ferfival talalkozik,es nekem mar ma reggel bejelentette,hogy ma este megyen dolgozni,amugy taxis!! mit csinaljak,kovessem?
2012. márc. 17. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

kidobod:S

akkor legalább nem tud köntörfalazni, ott a tény, vége a hazudozásnak

2012. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
es menjek oda,hogy tudja hogy rajta kaptam,vagy menjek el miutan meglattam hogy egy novel van? es ha oda megyek mit csinaljak,verjem ki a balhet? mar a baratnomet fel hivtam es mondtam hogy jojjon ide surgosen.....a draga ferjemnek ez ugy sem lessz feltuno,mert maskor is at jott nallam este!!mit csinaljak? ha oda kerul a sor hogy a no pofazik,ussem meg?
2012. márc. 17. 19:36
 23/67 tetro ***** válasza:
100%

ne, ne üsd meg. ha valakit meg kellene ütnöd, akkor az a férjed.

kövesd, győződj meg. ha tényleg másik nő van a dologban, akkor szembesítsd. de én ezt sem ott tenném meg. várd meg amíg hazamegy, és mond el neki, hogy tudod, és mondja el mi ez, mit gondol. de meg addig döntsd el, hogy akarod-e így folytatni, és van-e még mit megmenteni a kapcsolatotokból.

2012. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:
ok kosszi a jo tanacsot!!! megirom hogy mi volt
2012. márc. 17. 19:43
 25/67 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkeppen irj majd, eleg izgalmas a sztori:D
2012. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
87%
Tiszta szappanopera...én csak várom a fejleményeket....
2012. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
100%
Na most pont van egy ilyen sztorim pár hónapja.Van 1taxis,aki együtt él régóta 1nővel.1éve körülbelül folytat egy párhuzamos viszonyt egy másik nővel.A szerető tud a férfi nőjéről,viszont ez fordítva nem így van.Kiderült hogy a férfinak van egy harmadik nője is.És a szerető,mivel egy idegbeteg szerelmes nő,kitalálta hogy én vagyok a harmadik,miközben nem is ismerem az egész bagázst:)És azóta zaklat telefonon,meg ahogy tud...:D Úgyhogy isten ments a taxisoktól,képben vagyok mit csinálnak éjjelenként amúgy is:)
2012. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
100%
Várom mi lesz :/ :D
2012. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem az lesz amire gondolsz!Majd írd meg mi volt.
2012. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "puszi" elköszönés, szerintem gyanús.Nálunk a férjem nekem mondja...Ha másnak mondaná,nekem se tetszene...

Meg az is gyanús, hogy azt mondta ,dolgozni megy.

Mindenképpen utána akarsz menni? Szerintem elég megalázó lesz...nem irigyellek...

2012. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!