Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, menjek el en...

Mit csinaljak, menjek el en is megnezni, hogy a ferjem kivel megy talalkozni titokban?

Figyelt kérdés
ma 6kor meghallotam amikor a ferjem telefonon beszelt egy novel telefonon,hogy ma este talalkoznak9-kor,es ugy bucsuzott el hogy PUSZI! ebbol gondolom hogy nem ferfival talalkozik,es nekem mar ma reggel bejelentette,hogy ma este megyen dolgozni,amugy taxis!! mit csinaljak,kovessem?
2012. márc. 17. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%

az ne aggasszon hogy 24 évesen elváltként mit gondolnak rólad.

kezdj új életet,ne félj,megimsersz majd olyat akinek eszébe nem jut ilyen ócska szöveggel megcsalni.


23 évesen 4 év kapcsolat (ebből 2 házasság) után dobtam ki az exem ugyanezért.Szerencsére minden az én nevemen volt már házasság előtt örökség miatt,igy 2 hónap alatt lement minden.

Mire hivatalosan is elváltunk,barátnőimnek köszönhetően el is kezdtem kiheverni.

27 vagyok,2 éve van olyan párom aki mindennél jobban imád. A házasságomra csak annyit mondott hogy legalább van viszonyitási alapom hogy ő mennyire szeret és tisztel.


Kitartás

2012. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat,beszeltem anyosomal,es nagyon haragszik a draga pici kis fiara,azt mondta hogy maris oltozik es haza megyen nallunk es a falba veri a fejet a fianak, a haz kozos,szoval ketten vettuk a lakast,szoval most nem tudom melyikunk fog onnan el menni,de az biztos hogy egy legterben nem tudnek vele meglenni,egesz ejjel nem aludtam,csak sirtam,hogy milyert tortenik ez meg velem......mit hibaztam? amugy azoknak uzenem akiknek nem tetszik az irasom,hogy igen romaniaban ellek,ERDELYBEN......es barcsak kamu volna az egesz,en is szivbol azt kivannam,de sajnos nem az!!!
2012. márc. 18. 10:44
 63/67 anonim ***** válasza:
69%
Sajnállak, csajszi :( nagyon szomorú a történeted, viszont örülj annak,hogy ez még most időben kiderült, nincs közös gyereketek,és még fiatal is vagy! NAGYON jól tetted hogy szétverted a fejüket, én is ezt tettem volna simán!!Büszke vagyok rád! Sok sikert, erőt és kitartást!
2012. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

Hallod még mindig jobb, hogy egy év után derült ki, mint 5-6 év után, mikor gyerek is van.

Váljatok el, mert kutyából nem lesz szalonna, aztán találj magadnak egy normális pasit.

2012. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 tetris ***** válasza:
74%

24 évesen még fiatal vagy ahhoz, hogy egy ilyen gerinctelen, hazug embert kelljen elvislened. Te ennél jobban érdemelsz. Ha már egy év házasság után megcsal, és szerinte ez férfidolog, akkor később se lesz hűséges, ez tisztán látszik.

Szívből együttérzek veled. A többiekkel ellentétben nekem az a véleményem, hogy igenis találkozz vele, hiszen egy nagy beszélgetés mindenképpen szükséges lenne. Nem kell visszafogadni őt, de hadd könyörögjön, magyarázkodjon, fogadkozzon csak! Aztán amikor már teljesen megalázkodott, akkor szépen ki lehet adni az útját.

Fiatal vagy, kedves vagy, sok barátod van, tehát valszeg szimpatikus is vagy, úgyhogy nem kell attól félned, hogy egyedül maradsz. Lépj tovább, és vissza se nézz!!!!!!!!

2012. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim válasza:
Titrisnek igaza van. Vissza se nézz. Lesz majd egy olyan pasi az életedben, aki mindent megtesz majd érted és a legfontosabb, hogy megbecsül és tisztel. Fel a fejjel! És ne feledd NÉZD LEVEGŐNEK!
2012. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Azóta mik a fejlemények kérdező?
2012. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!