Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, menjek el en...

Mit csinaljak, menjek el en is megnezni, hogy a ferjem kivel megy talalkozni titokban?

Figyelt kérdés
ma 6kor meghallotam amikor a ferjem telefonon beszelt egy novel telefonon,hogy ma este talalkoznak9-kor,es ugy bucsuzott el hogy PUSZI! ebbol gondolom hogy nem ferfival talalkozik,es nekem mar ma reggel bejelentette,hogy ma este megyen dolgozni,amugy taxis!! mit csinaljak,kovessem?
2012. márc. 17. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 Bence_ ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz a többiekkel.

Te életed.

24évesen fiatal vagy. Későbbiekben nem lesz ez érdekes.

2012. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
hiv folyon telefonon,mit csinaljak vegyem fel? a baratnom a ferjevel van a szobaba,es nincs kitol tanacsot kerjek,nem tud velem lenni,mert van picibabjuk es a ferjevel van meg a gyerekkel,es a masik szobaba vagyok egyedul
2012. márc. 17. 22:41
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
én 27 vagyok. Te még fiatalabb előttünk az élet. és örüljünk, hogy most derült ki mint egy két gyerek után. Én nagyon sajnálom mert szerettem vagyis még mindig szeretem, mert az nem múlik el egyik napról a másikra de így nem tudok tovább vele élni. Sohasem tudnék már megbízni benne. Ő szeretné ha folytatnánk. a válás még nincs beadva, de nekem ő már nem kell. Így nem tudok vele maradni. Aki egyszer megteszi megteszi majd máskor is.Nehéz és nagyon fáj nekem is
2012. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
Én felvenném. Megkérdezném tőle, hogy mi a fenét akar.
2012. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim válasza:
100%
szia, most kapcsolódtam bele a történetedbe. Rettenetes dolog ami veled történt. Nézd levegőnek. Kapcsold ki a telefonod. Ez jobban fog neki fájni, mintha mindenféle szemét állatnak elmondanád. Nem kerülheted el a találkozást, hisz a cuccaidért le kell menned, stb... Ha félsz tőle, menj a barátnőd férjével, vagy más ismerősökkel, barátokkal. Ne veszekedjetek nem éri meg. NÉZD LEVEGŐNEK, MÁST NEM ÉRDEMEL!
2012. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
100%
ja és a mások véleményét meg ki nem sz..ja le. Ne vedd fel neki. majd megunja. Némítsd le és nézz tévét. tudom nehéz kikapcsolni most az agyad, de szerintem te is tudod mit mondana. Na az meg kinek kell.
2012. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálak..jól tetted,nagy szemétség volt férjedtól,nem is kell hazamnenned..majd találsz jobb rendes pasit,aki téged megbecsül és szeret téged..
2012. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
6%
Te milyen nemzetiségű vagy? Az írásodból ítélve.. "átjött nállam átjött hozzám helyett, anyósnál anyóshoz helyett, megyen dolgozni megy dolgozni helyett és még sorolhatnám. Román vagy? Ők írnak így.
2012. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
75%

Tök mindegy milyen nemzeiségü a kérdező, a szíve így is megszakadt! Remélem nem vetted fel neki! Sőt, ha van 30000ftnálad akkor gyors bíróságra be váláselindítása, akkor már nem tud körbemagyarázni.

Félredugott? Igen. Ezt már nem lehet kimagyarázni, csak rád kenné, bűntudatot akar kelteni benned, hogy mét te érezd magad hibásnak! ne engedj erre esélyt se a mocsoknak, ne húzzon bele a hzugságaiba!

Van közös számlátok? Van pénzed amiből élj hóvégéig? Gyorsan vidd a tiéd külön számlára!

Ha tudod, hogy tényleg munkaideje van küldj a házhoz nagytestű ismerőst a ruháidért. Ha tied a ház akkor zárcsere amíg nincs othon, cuccát ajtó elé.

Nem számít mennyiszer hív, lapcsold ki ne is zavarjon. Eddig tán hivogatott elötte? Mégis mit mondana?!

Hogy téged szeert forrón de annak 0,3mm -rel kisebb, formásabb a nemiszerve?! Hogy hónapok óta megerőszakolják? Hogy bár szerinte teljesen normális hogy félredug de közben végig rád gondolt? (ez még igaz is lehet de nem jó értelemben hanem röhögve, lesajnálva)

Kapd össze magad! Többet érsz ennél! Senki se lessz toprongyos slampos mamika 1 év házasság alatt, hogy így járjon! Bár azokkal is inkább gerincesnek kéne lenni de hát ez van. kitartást, írj nyugodtan mit érzel, mi történt ha nincs kinek, kitartást.

2012. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
100%
bocs, a helyesírásért, félig tönkrement a billentyűzetem. :(
2012. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!