Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál egy ilyen...

Mit csinálnál egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Mindenért átkopog. Van kisfiunk, ha hangosan nevet már átkopog. Sírni ritkán szokott, de azért is átkopog.Lehet, hogy azt gondolja a kopogással elmúlik a fájdalma?

Eddig tényleg megpróbáltam odafigyelni, hogy ne legyünk hangosak, de tegnap betelt a pohár. Zárat cseréltettünk a bejárati ajtóban, nem volt hangos és 10 perc volt az egész. Erre kijön ordibálva az néni, hogy ezt kettőig lehet csinálni, ez a ház szabálya. Én megnéztem az órát és 3 perccel múlt kettő. Ő is igazolta, elmúlt a 2 óra.


Volt olyan, hogy olyankor kopogott át mikor a fiam aludt, a férjem itthon sem volt én pedig a könyveket rendeztem ( nem jár zajjal). Nagyon vékonyak a falak, szerintem más zajára is azt hiszi, hogy a miénk.


Mit lehet tenni? Már nem kérek többször elnézést, mert nincs miért! Elfogyott a türelmem, eddig megadtam neki minden tiszteletet, de már nem érdemli meg.


2012. márc. 20. 10:19
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
94%
10:36-nak adom a véleményét,kopogj vissza te is amikor ő kopog egy idő után majd megunja....;)
2012. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
Ja hogy egy vén hülye szipirtyó, akkor az ilyet meg rekord gyorsan az őrületbe lehet kergetni, ha valaki ott muzikális hajlamú és sokat gyakorol hamarosan a vigyorgóban vagy a hullaházban végzi az idegtől! :D
2012. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell beszélni vele, nem kell reagálni rá. Ha kopognak kinyitod, látod, hogy ő az és azzal a lendülettel becsukod. Ha beszél, ne reagálj, ha a folyosón szól hozzád, nézd levegőnek és sétálj tovább. Nálunk is lakik egy ilyen banya (nem tudok szebbet mondani arra, aki mások szenvedésében, zaklatásában leli örömét), nekünk bevált a nulla-kommunikációs stratégia! Csinálj úgy, mint akkor, amikor egy gyerek hisztizik. Hagyd ott.
2012. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Mi is rendszeresen halljuk ahogy egymást a halálba kívánja a banya meg a sokkal normálisabb férje. Ő is szokta csitítgatni.


Tegnap kopogott át utoljára délelőtt, mert a kisfiam énekelte a kedvenc meséje főcímdalát, akkor a férjem nagyon erősen visszadübörgött neki. Utána volt a záras incidens, amikor a banya nagyon támadt, már nem csitítottam a férjem...kiabált vele.

Csak én vagyok ilyen béna, hogy elnézést kértem mindig, nem bírom a feszültséget, de innentől én is visszakopogok meg levegőnek nézem.


Egyébként most is valaki hangoskodik a házban, de nem tudnám megmondani honnan jön. Remélem tovább csinálják mint 2 és lesz min idegeskednie a néninek.

2012. márc. 20. 10:44
 15/36 A kérdező kommentje:
Van egy szintetizátorunk...lehet, hogy oda kéne adnom a gyereknek ha a néni tovább kötözködik? (:
2012. márc. 20. 10:45
 16/36 anonim ***** válasza:
91%
az túl halk, én dobolni vagy hegedülni taníttatnám. Mindkettő nagyon szép jellemnevelő eszköz, és kellően idegesítő mikor még kissé gyakorlatlan a használója :D
2012. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
78%
De ezt honnan veszi, hogy hétköznap nem lehet 2 után zajongani????? Ez hol van leírva? Én eddig csak vasárnapról tudtam, illetve este 10 után. Hol él a nyanya? Egyébként a visszakopogás és a levegőnek nézés jó ötlet!
2012. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerezzetek két, egyenként legalább 1000 wattos hangfalat, egy f@sza erősítőt állítsátok az ajtaja elé és 14:01-kor csutkára tekerve nyomjátok be a Disztraktor nevű agrármetál kultúrzenekar Betonszar című igen igényes örökzöldjét (lásd még Youtube).
2012. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem se bánjatok vele kezes bárányként, az ilyen embereket durván kell lerendezni ahogy a férjed is tette!

Nekünk volt egy szomszédunk aki opera énekes volt és minden délután rázendített! :-) (nem tudom h ezt a te szomszédod h bírta volna...mindenesetre megnézném!) Mi toleráltuk mert hát mégiscsak ez a munkája, gyakorolnia kell. Aztán egyszer rákezdett vasárnap a reggeli órákban amikor mi pihentünk volna és egy ideig tűrtük aztán a férjem megunta és bement a wcbe(az volt a legközelebbi fal hozzájuk) és üvöltött egy akkorát h azonnal csend lett! :-D Utána kicsit visszafogta magát.

2012. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
87%

Üvöltetném a zenét, hogy a lehető legjobban hallja, aztán ha kopog, kinyitnám, majd rávágnám az ajtót. :)

18/F

2012. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!