Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál egy ilyen...

Mit csinálnál egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Mindenért átkopog. Van kisfiunk, ha hangosan nevet már átkopog. Sírni ritkán szokott, de azért is átkopog.Lehet, hogy azt gondolja a kopogással elmúlik a fájdalma?

Eddig tényleg megpróbáltam odafigyelni, hogy ne legyünk hangosak, de tegnap betelt a pohár. Zárat cseréltettünk a bejárati ajtóban, nem volt hangos és 10 perc volt az egész. Erre kijön ordibálva az néni, hogy ezt kettőig lehet csinálni, ez a ház szabálya. Én megnéztem az órát és 3 perccel múlt kettő. Ő is igazolta, elmúlt a 2 óra.


Volt olyan, hogy olyankor kopogott át mikor a fiam aludt, a férjem itthon sem volt én pedig a könyveket rendeztem ( nem jár zajjal). Nagyon vékonyak a falak, szerintem más zajára is azt hiszi, hogy a miénk.


Mit lehet tenni? Már nem kérek többször elnézést, mert nincs miért! Elfogyott a türelmem, eddig megadtam neki minden tiszteletet, de már nem érdemli meg.


2012. márc. 20. 10:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd figyelmen kívül...vagy kopogj vissza.

Nálunk a felettünk lévő (bár panelban erre nem vennék mérget) kopácsolt, mikor hétköznap este fél 8kor hangosabban juhúztam, mikor a TVben megnyert valaki egy vetélkedőt és nagyon szurkoltam. Egy juhú és már dörömbölt.

Voltak még ilyenek, kíváncsi leszek, ha lesz egy kisbabánk, akkor milyen műsorok lesznek...ja, és nem idősek.

23N

2012. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Tényleg ne nyiss ajtót! Fölösleges. Nem tud mit csinálni. Nálunk is van egy bolond asszony folyton ordibál (főleg éjszaka) ordítattja a zenét, nem zavarja, hogy 4 kisbaba van közvetlen szomszédságában. A rendőrök nem tudnak vele mit csinálni. A babádat úgysem tudod elnémítani és nem is kell behódolni egy ilyen irigy vénasszonnyak.
2012. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 21. 08:58
 34/36 anonim ***** válasza:
Verd meg úgy hogy beszarjon!!! Az ilyen idióta ostoba Down-kórosok a szóból úgyse értenek.
2012. okt. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Suss egy finom pitet es hivd at egy kavera . Magyarazd el neki panel az panel es mond el neki milyen szerencse hogy o egy joszivu megerto szomszed.Udvarolj neki attol elszegyeli magat Szerintem maganyos a neni azert kopog es szol hogy fontosnak erezze magat.
2012. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ez a hátránya ha az ember panelproli.
2013. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!