Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál egy ilyen...

Mit csinálnál egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Mindenért átkopog. Van kisfiunk, ha hangosan nevet már átkopog. Sírni ritkán szokott, de azért is átkopog.Lehet, hogy azt gondolja a kopogással elmúlik a fájdalma?

Eddig tényleg megpróbáltam odafigyelni, hogy ne legyünk hangosak, de tegnap betelt a pohár. Zárat cseréltettünk a bejárati ajtóban, nem volt hangos és 10 perc volt az egész. Erre kijön ordibálva az néni, hogy ezt kettőig lehet csinálni, ez a ház szabálya. Én megnéztem az órát és 3 perccel múlt kettő. Ő is igazolta, elmúlt a 2 óra.


Volt olyan, hogy olyankor kopogott át mikor a fiam aludt, a férjem itthon sem volt én pedig a könyveket rendeztem ( nem jár zajjal). Nagyon vékonyak a falak, szerintem más zajára is azt hiszi, hogy a miénk.


Mit lehet tenni? Már nem kérek többször elnézést, mert nincs miért! Elfogyott a türelmem, eddig megadtam neki minden tiszteletet, de már nem érdemli meg.


2012. márc. 20. 10:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%

Ajtón kopog vagy a falon?

Először is: nem a gyerek vagy te vagy a hibás, hanem ő egy antiszociális kretén állat.

Nálunk 2 és 3,5 évesek a fiúk, újszülöttként a kisebbik sokat sírt, simán dörömböltek miatta NAPPAL! ha vágtam a körmét, sírt, azért is dörömböltek, ha négykézláb ment, szintén, pedig ugye nem tudott még járni. Minden zajért. Eleinte rászóltam a gyerekre, ha hangoskodott, de most már nem teszem. Sajnálom. Ezt érték el vele. És mindezt egy 3 gyerekes anyuka csinálta, aki nem értette meg, hogy olykor a legjobb baba is sír.

Mondd, hogy kihívod a rendőröket, ha zaklat.

2012. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
96%

Csak egy tipp.


Nálunk is volt egy ilyen "banya" a társasházban. Mindent lát, mindent hall, számvevő vagyok, majd én megmondom mikor lehet fúrkálni stb. Mindenért csengetett, kiabált, miért van kosz a lépcsőházban (éppen felújítás volt). Nem küldtem el az anyjába. Mosolyogtam. Kedves, segítőkész voltam. Felmostam, megjavítottam a beragadt ablakot a lépcsőfordulóban. Aztán beszélgettünk. Megenyhült! Bemutatkoztam. Kiderült, hogy egyedül van, csak vágyott valakire, akivel beszélgethet. Megnézte a felújítást is, nagyon tetszett neki. Persze, a saját szintjén kellett vele beszélgetni, nagy türelemmel, mert az öreg házsártos nénik már ilyenek. Azóta nem is láttam, béke van.


Szóval én azt javaslom, anyázás helyett próbáljatok vele megismerkedni.

2012. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
persze 22-es, de itt a gyerekzaj a gond, ami nem is zaj, mert nem üvölt vagy ilyesmi, hanem normál életmód mellett pattog a banya. Őt nem fogja meghatni a kedvesség.
2012. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Amikor átkopog, én is átmennék hozzá, bekopognék, megvárnám míg ajtót nyit és kedvesen mosolyogva átadnék neki egy csomag füldugót. :) Barátnőmék házában is van egy ilyen némber, őt is minden apró kis zaj zavarja és kutatja a forrását, vagyis mindenkihez becsenget, hogy biztos onnan jön a zaj (apró kattogásokat hall). Ott is azon gondolkodnak, hogy megajándékozzák egy pár füldugóval.
2012. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szemétkedést még a legbutább némber is detektálja :)
2012. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Kovi bácsi: és így szokott a viszony egyre jobban elmérgesedni
2012. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
45%
Hát bizony, még egy negatívuma, hogy miért rossz csórónak lenni, zaklatnak a szomszédok.
2012. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Eleinte nagyon kedvesek voltunk,hiszen uj lakokent ki akar rossz kapcsolatokat?Senki.De o nem akart joban lenni.Amugy soha nem megy sehova,csak a lepcsohazba veszekedni.

A falon kopog,legeloszor is ez volt,atjohetett volna szepen megbeszelni, de csak a falat csapkodta.

Amugyis tudok alkalmazkodni,mar amennyire egy kisgyerekkel lehet hat meg ha megker kopogas es kiabalas helyett.

Egyebkent mikor bekoltoztunk masnap mondta,hogy 2 honapja minket hallgat...erdekes,jo fule lehet mert akkor meg masik varosban laktunk.

2012. márc. 20. 15:58
 29/36 A kérdező kommentje:
Ja ez lemaradt.Allitolag a haz szabalya, valahol le van irva,hogy felujitasi muveleteket hetkoznaponkent kettoig lehet megvalositani.De megmutatni nem tudja.Ha igy is van azert az a par perc nem lehetett szamottevo.
2012. márc. 20. 16:06
 30/36 anonim ***** válasza:
28%
Ezért mondom, hogy valószínűleg egy idős, kissé demens öreglány, aki unalmában már nem tudja mit csináljon. Muszáj keresni vele a kapcsolatot, hátha. Az eltüntetéséhez nem akarok tippeket adni, de a lépcsők eléggé tudnak csúszni, főleg, ha egy csuklyás-maszkos alak lerúg a tetejéről :D
2012. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!