Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől kérdezem. Hogy...

Szülőktől kérdezem. Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A kérdésem szülőkhöz szól.. Hogy fogadnátok,illetve.. hogyan és mit reagálnátok,ha a tinédzser fiatok elétek állna,és meg mondaná hogy transzszexuális,és nő szeretne lenni??
2012. márc. 23. 16:36
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztosítanám, hogy mellette állok, és nem az ő hibája,de most akkor kibőgöm magam, és holnapra rendben leszek... Esetleg a pár sör lehúzása is jönne...
2012. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Hmm..

1.: Én nem a szülő vagyok,hanem a tinédzser..

2.: Ne vegyétek sértésnek,de őszintén szólva nagyon elszomorít,hogy ennyire...hogy is mondjam? Lesújtó hír ez egy szülőnek.. Hiszen, egyszer úgyis el kell mondanom, hogy: "Bocsi anya,apa,de pszichológushoz akarok járni,hogy megtudjam transzszexuális vagyok-e vagy nem.." És nem érezném magam valami jól,ha fájdalmat okoznék nekik.. (Háhh..arról nem is beszélve,hogy az öcsém meg is utálna egy életre ha fájdalmat okoznék anyánknak.) De azért azt senki nem várhatja tőlem,hogy szenvedjek életem végéig. Nem de?

Amúgy a 3.-ik válaszolónak:

Ne aggódj,ez nem egy homoszexuális hirtelen fellángolása hogy: "Hopp, mi lenne ha nőci lennék?". Nem akarok nagyon belemerülni, legyen elég annyi hogy nem alaptalanul feltételezem ezt magamról,hidd el! :)

Én szerintem anyum nagyon is gyanakszik,de tudjuk hogy más feltételezni, és más tudni..!

2012. márc. 23. 17:02
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Fú. Igyekeznék, hogy ne lásson semmi csalódottságot az arcomon. Idővel fel tudnám dolgozni, de nem szeretném ha látná, hogy ez nekem milyen nehéz. Nekem a fiam a mindenem, kevés dolog van olyan ami miatt megtagadnám. De ezzel nem árt senkinek.
2012. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
14%
Én már akkor kitagadnám ha meleg lenne. És még finom voltam.
2012. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
69%

# 14


Finom voltál? Miért, talán agyba-főbe vernéd?


Megdöbbentő egyesekben mekkora gyűlölet lakozik.

2012. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
93%

"Ne vegyétek sértésnek,de őszintén szólva nagyon elszomorít,hogy ennyire...hogy is mondjam? Lesújtó hír ez egy szülőnek.. Hiszen, egyszer úgyis el kell mondanom, hogy: "Bocsi anya,apa,de pszichológushoz akarok járni,hogy megtudjam transzszexuális vagyok-e vagy nem.." És nem érezném magam valami jól,ha fájdalmat okoznék nekik."


Azért azt ne várd, hogy ugráljanak örömükben....

Két lehetőség van:

- elfogadják.

- nem fogadják el.

És a harmadik: úgy csinálnak, mintha elfogadnák, mintha nem fájna. Ha te nem akarsz hazugságban élni, akkor tőlük miért várod el??


Amúgy a 3as vagyok: nem azt írtam, hogy a homoszexuális fiam mondja, hogy mégsem meleg, hanem transzszexuális; hanem azt, hogy jobban viselném a "meleg vagyok" bejelentést.

2012. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
62%

Hát, nem vagyok szülő (lehetnék), így talán nem tűnik hitelesnek a válaszom (meg nem is nekem szólt a kérdés)...

Maximum annyit tudnék erre mondani, hogy oké. Miben segíthetek? Ennyi. Ha őt ezt tenné boldoggá, legyen.

Csalódni? Mitől? Miben? Hogy? Nem is értem!

2012. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
96%
Beszélgetnék vele,utána elvinném pszichológushoz.Meg is bánhatja az operációt.
2012. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Igazából Anyum reakciójától félek nagyon.. Másnapra lenyugodna,de akkoris... :S Mármint ne értsetek félre..nem ütne meg,inkább attól félek hogy megárthat neki az a sok idegesség..
2012. márc. 23. 18:12
 20/53 anonim ***** válasza:
93%
hogy reagálnék? mellette állnék...mást nem is tehetnék. a fiam, akit szeretek...de ettől ő még egy szuverén egyén, akinek meg van a maga keresztje, sorsa, élete, döntése...
2012. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!