Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől kérdezem. Hogy...

Szülőktől kérdezem. Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A kérdésem szülőkhöz szól.. Hogy fogadnátok,illetve.. hogyan és mit reagálnátok,ha a tinédzser fiatok elétek állna,és meg mondaná hogy transzszexuális,és nő szeretne lenni??
2012. márc. 23. 16:36
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Sokkolna a dolog.Mire feldolgoznám az eltartana egy ideig,az biztos..

Aztán elfogadnám(ha nem változna),hiszen a gyermekemről van szó.

2012. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
88%
Támogatnám, de javasolnám neki, hogy várjon egy kicsit a műtéttel, amíg nem lesz teljesen biztos abban, hogy nő akar lenni.
2012. máj. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
53%
Először magamba néznék mit rontottam el a gyerek nevelésében. Milyen értéket is közvetítettem eddig, és miért nem annak a mentén fejlődik a gyerek tulajdonképpen? A társadalmi nyomás és trendek, a homoszexualitás felé soha nem írhatják felül azt, amit egy gyerek a családjától lát és a normái közé megfelelően beépít. Törődni és foglalkozni kellene a gyerekekkel, nem pedig hagyni, hogy a tv-ből informálódjanak, és alakítsanak ki értékrendet maguknak.
2012. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
61%
Vajon 70 éve hány emberben merült fel, hogy átoperáltatná magát? Ez nem véletlenül egy tv-ből vett "ötlet" az "önmegvalósításhoz"? Dehogynem! Már eleve probléma, hogy egy tinédzser nem találja a nemi identitását. Milyen hatások érték, hogy idáig jutott? A szexuális problémák lelki eredetűek. Ennek gyökerét valóban szakembernek kellene megvizsgálni.
2012. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim válasza:
18%
Határozottan nem adnék pénzt a műtétre, csak ha megkersné rá a pénzt. De egyébként mindenben próbálnám támogatni és segíteni...
2012. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
54%

"Vajon 70 éve hány emberben merült fel, hogy átoperáltatná magát?"

Lehet, hogy ugyanennyiben, csak nem volt szabad emlegetni? Esélye sem volt megvalósítani?

2012. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok:) Már leírtam,hogy én vagyok a tinédzser,nem pedig a szülő..:D és a 36os kommentelőnek írnék most:

'Vajon 70 éve hány emberben merült fel, hogy átoperáltatná magát? Ez nem véletlenül egy tv-ből vett "ötlet" az "önmegvalósításhoz"? Dehogynem! Már eleve probléma, hogy egy tinédzser nem találja a nemi identitását. Milyen hatások érték, hogy idáig jutott? A szexuális problémák lelki eredetűek. Ennek gyökerét valóban szakembernek kellene megvizsgálni.' (- Amúgy ha szülő vagy,és van tinédzser fiad,akkor szerintem ez inkább kifogás akart lenni,nem? Ha nem,akkor elnézést kérek.:))


- Hidd el,nem egy TV-ből vett ötlet. Nem akartam részletezni,most is csak valamennyire fogom: Kis korom óta,lánynak tartom magam,hihetetlenül sok vita is volt emiatt anyámmal.(Persze nem veszekedések,hanem csak apróbb viták,de sok volt). Nem ért semmiféle rossz hatás,elhiheted nekem. És azt is,hogy ezt én komolyan gondolom. Persze,ezt először majd egy pszichológus fogja szépen aláírni,hogy igenis ts vagyok ;).


És most más kérdés,ezzel kapcsolatban:D Többen is írták,bár nem ezekkel a szavakkal,de írták,hogy "akkor már inkább meleg legyen." És ezt én furcsálom. o.O Most kajak,jobban örülnétek,ha lenne egy meleg fiatok? Mint sem inkább egy szép lányotok?:D

2012. máj. 30. 17:34
 38/53 A kérdező kommentje:
Bocsánat,33-as* kommentelő..:D
2012. máj. 30. 17:35
 39/53 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező, ez most nem gúnyolódás, de én pedig halálosan komolyan úgy gondolom/érzem, hogy egy női testbe zárt férfi vagyok. És meleg. De komolyan. Ez nem vicc. Férfi akarok lenni, meleg férfi.
2012. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
32%
Sokkolna, nagyon. Szerintem nem is tudnék szóhoz jutni egy darabig, utána pedig kisírnám magam. Van egy 8 éves testvérem, egyik ebédnél (amikor a szülésről beszélgettünk, mert nemsokára kisbabám lesz) kinyögte, hogy ő lánynak érzi magát. Köpni-nyelni nem tudtunk. Viszont őt nagyon sok trauma érte kiskorában (koraszülés, apanélküliség, az édesapánk hol találkozik vele, hol eltaszítja, amikor 3 évesen megkérdezte tőle a pszichológus, hogy ki az apukája, nem értette mit jelent az, hogy apa), de remélem csak hirtelen felindulásból mondta, mert megtetszett neki, hogy anyuka leszek. A transzszexualitásnál tényleg jobb a homoszexualitás, ott nem akarják alávetni magukat egy nagyon kockázatos műtétnek. Soha nem tudnék a fiamra lányként tekinteni, mert leműttetheti a péniszét, és csinálhatnak belőle valami vagina utánzatot, de SOHA nem lesz lány, csak egy megcsonkított, hormonbombázott fiú.
2012. jún. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!