Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől kérdezem. Hogy...

Szülőktől kérdezem. Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A kérdésem szülőkhöz szól.. Hogy fogadnátok,illetve.. hogyan és mit reagálnátok,ha a tinédzser fiatok elétek állna,és meg mondaná hogy transzszexuális,és nő szeretne lenni??
2012. márc. 23. 16:36
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
23%
már megbocsátsd de mi az ,hogy 16 éves korodig "tartogatnád" magadban? MÉG GYEREK VAGY ! úristen. nem is csoda, hogy ilyen lettél. A kommnetjeidből látszik ,hogy mennyire el vagy kényeztetve.. ha anyud nem adna rá pénzt akkor a rokonod? te jó isten.. elején még úgy voltam vele, hogy oké ha felnőtt lennél azt csinálnál magaddal amit akarsz, de amikor megláttam, hogy egy szaros kis 14 éves akkor baromira mérges lettem.Anyud helyében elküldenélek valami katonai iskolába, hogy fegyelmet tanulj. Mint amit mondtam, ha ebbe 18-20 évesen lennél biztos akkor szülőként megbékélnék vele, de mi az ,hogy még a 18-ik életévedet sem vagy képes megvárni? lepontozhatsz nem érdekel.
2012. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
Szia. Nem pontozlak le..soha nem pontozok.. :) Először is,te ezt nem érted,nekem még a beszéd is szenvedés,mert mindenki férfiként kezel.. Képzeld magad a helyembe légyszives,ja nem..inkább ne,hiába képzeled magad bele,úgysem fogod átérezni azt amit én. Hiába vannak drága cipőim és ruháim,rosszul érzem magam bennük,mert férfi ruhák és cipők.(Drága alatt ne 18ezer ft-os adidas cuccokra gondolj,mert én rühellem a márkás cuccokat..) Elvagyok kényesztetve? Lehetséges,14 éves létemre mégis jó modorúbb,intelligensebb,jobb gyerek vagyok,mint a korombeliek nagyrésze..hányok a b@zdmeg és a lesz@rok mindent stílustól,meg az egyéb tini hülyeségektől.. Gyerek vagyok,de nem ostoba. Míg más korombéli egy tolószékest nyomoréknak hív,úgy hogy nem is ismeri,addig én sajnálom,és megkérdezem például,hogy tudok-e neki segíteni pl. az úttesten át kelni. Míg a mai tinédzserek többsége csak a bulizik,iszik,cigizik netán drogozik [tisztelet a kivételnek] addig én,inkább művelődöm,nem a szervezetemet károsítom,csak azért,hogy menő legyek a többi szemében! Mi az,hogy még a 18.-adik életévemet sem vagyok képes megvárni? Az,hogy nem akarok még 4 évet úgy leélni,hogy még csak azt sem mondhatom el,amit akarok,és hogy mindenki máshogy kezel,mint ami vagyok. Tehát gondolhatsz rólam amit akarsz,attól,hogy "szaros" 14 éves gyerek vagyok,igencsak jobb ember vagyok egyeseknél,vagy mondjuk inkább,hogy azon kevés emberek közé tartozom a tinédzserek körében,akik - mint már mondtam - nem a cigivel,bulival,droggal,mások leszólásával foglalkoznak. Arról pedig,hogy beteg vagyok/ilyennek születtem,nem én tehetek.
2012. júl. 10. 19:20
 53/53 anonim ***** válasza:

tegnap 18:50


őőő, azért lehordod, mert 14 évesen ilyet mert írni és elküldenéd katonai iskolába? Gratulálni tudok csak.


Sok tizenévest ismerek, aki nálad jóval tapasztaltabb és bölcsebb-csak hogy már az előítéleteknél maradjunk.


Bocs, az offért, de egyszerűen szánalmasnak tartom az ilyen "jajjénnemisutálomakimás-deközbenigen" emberkéket.

2012. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!