Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal szeretnénk gyereket...

A párommal szeretnénk gyereket, de anyós nem nagyon örül az ötletnek. Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 13:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de abszolút anyós pártján állok.

1. Az ő házában éltek, ha tetszik ha nem akkor is ő az aki megmondhatja, hogy mit csinálhattok ott és mit nem.

2. Baromi fiatal vagy még, én 22 vagyok, de még egy terhes nőre sem szívesen pillantok rá, nemhogy nekem legyen gyerekem. (persze mindenki más az igaz.)

3. Mi a jó istenből akarod felnevelni ha nem dolgozol és még soha nem is dolgoztál??

Szerintem ez így nagyon gáz. Kicsit úgy tűnik, hogy neked az az elképzelésed, hogy a párod majd dolgozik, hazaviszi a pénzt, te meg majd elbabázgatsz otthon. Keres annyit a párod, hogy 3-an vígan megéljetek belőle?

Előbb gondolkozzatok...gyerekesek vagytok és felelőtlenek. Anyósék nyakára soha semmilyen körülmények között nem szülnék gyereket. Én meg alapból oda sem költöztem volna...

2012. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 anonim ***** válasza:
98%

Minél több hozzászólást írsz, annál inkább bizonyítod mennyire nem szabad neked még gyereket vállalnod...

Úgyhogy inkább maradj csendben, és fogadd meg a tanácsainkat :) Hidd el, jót akarunk neked, nem rosszindulatból beszélünk a gyerekvállalás ellen.

2012. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Ez a ti döntésetek. De én a helyetekben várnék pár évet a babával. Gyűjtsetek pénzt, dolgozz te is! Mi van, ha anyós szétcincálja a kapcsolatotokat? Majd azt mondják neked, h te menj, ahová akarsz, de a gyerek marad. Mihez kezdesz akkor? Se munkád, se tapasztalatod, se pénzed, semmi. Függetlenedjetek teljesen, menjetek külöm mihamarabb, ne szülj a más nyakára!

2012. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 A kérdező kommentje:
És akkor mégis meddig várjunk??
2012. márc. 27. 13:51
 45/112 anonim ***** válasza:
98%
Ha a párod szülei egész nap dolgoznak, nem akarnak este babasírásra felkelni mert pihenniük kell. Nem olyan fiatalok, mint ti, a szervezetüknek szüksége van az alvásra!
2012. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/112 anonim ***** válasza:
98%

De ne haragudj, miért idegenek mondják meg, meddig várjatok????? Írjuk azt, hogy három évet, öt hónapot és még négy hetet?


Ha van munkád, egzisztenciátok, kilátásotok a jövőbe.


EZ egy gyerek hirtelen fellángolása most, aki szintén gyereket akar. De gyerek még ne neveljen gyereket. Nagyon nem vagy még érett.

2012. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/112 anonim ***** válasza:
97%
Hogy mégis meddig várjatok? Addig, ameddig legalább valamennyi munkaviszonyod összegyűl, de jobb lenne addig várni, ameddig el tudtok költözni és saját lábra állni.
2012. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 anonim ***** válasza:
97%

A másik: mi az, hogy a barátnőid átjárnak csak úgy? Engem is zavarna, ha az egész napos munka után nem tudnék pihenni mert idegenek vannak a lakásomban!

Az ő barátnői meg jöhetnek, amikor akarnak, hiszen az Ő lakása/ ő lakásuk!

2012. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


A kommentjeid alapján (olvasd vissza) nem vagy még felnőve. Hiába írogatják neked,hogy így ne..., de te csak hajtogatod a magadét. Mégis meddig várj? 3-4 évet simán várhattok,több pénzetek lenne,talán el is költözhetnétek addig, te pedig végre elindulhatsz az életbe,mert ez nem az amiben most vagy és élsz.

Legalább volt annyi eszed hogy érettségi után elmentél a munkanélkülibe? Pályakezdő munkanélkülinél még tanulhattál/tanulhatnál még. Na mindegy,ha neked ez így jó,akkor nekem is (de így nem szülnék ).

2012. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:
98%
Ja a gyári munka derogál, 0 nap munkaviszonyra, 20 évesen gyereket szülni, anyós házába (ha van külön lakrész, ha nem, ez tény, kár szépíteni), és még nem érted, mi nem tetszik neki?
2012. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!