Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal szeretnénk gyereket...

A párommal szeretnénk gyereket, de anyós nem nagyon örül az ötletnek. Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 13:10
 71/112 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a nagy felháborodást egyébként.


Többször olvasom az oldalt, sokat írnak ide olyan lányok, ahol már megvan a gyerek ugyanilyen helyzetben. Nekik mindig azt tanácsolják, hogy ne törődjenek anyóssal, semmi köze hozzá stb. A zárcsere ötletét is innen vettem.

2012. márc. 27. 17:05
 72/112 anonim ***** válasza:
86%
Ott is jó hülyék a tanácsadók, ne félj. De most komolyan basszus, ha ép ésszel végiggondolod szerinted normális dolgot akarsz véghezvinni?? Csak egy picit gondolkodj már el rajta.
2012. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:
87%

68-as!

Igen, te kifogtál egy szar gyárat. Mondd, milyen nagy betegséged lett, ha gyereket nem volt rizikós vállalni? Tény, hogy nincs a gyárimunkás agyonfizetve, de talán egy irodista jobban kap? Van pár ismerősöm, ja: 70-80-at kapnak. Igaz, ehhez egy műszakba járnak. Én pl szerettem a 4 műszakot és 100 körül megkerestem, megvolt a folyamatos műszak előnye is: hétköznap is lehetett ügyet intézni, pihenni.

2012. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, kicsit más a helyzet azokban a szitukban, amit említesz. Vannak bizony, akik együtt élnek anyóssal és cseszteti őket. Ez eddig közös. De én nem emlékszem rá, hogy mind ingyenélő lett volna, aki soha nem dolgozott egy percet sem és így akar gyereket vállalni anyós nyakára. Ez a lényeges különbség, és emiatt nem ugyanazok a válaszok.
2012. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 anonim ***** válasza:
89%
Költözzetek a te szüleidhez és vállaljatok gyereket az ő nyakukra! Kíváncsi vagyok, ők mit szólnának.
2012. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/112 A kérdező kommentje:
Anyukámhoz nem tudunk menni, szerinte korai volt összeköltözni a barátommal.
2012. márc. 27. 18:19
 77/112 anonim ***** válasza:
92%
Bírom már az olyan csajokat akik nem érnek el semmit az életben, gyorsan szülnek egy gyereket aztán facebookra írogatják, hogy mit jelent anyának lenni... :P
2012. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 anonim ***** válasza:
89%
Hallgass az anyukádra! Gondolom ő sem biztat gyermekvállalás ügyben.
2012. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:
88%

Ha a saját anyád nem támogatja az összeköltözésed, miért várod el egy lényegében idegen nőtől, hogy elfogadjon? Képzeld magad az anyós helyébe: a dolgos fia összejön egy leányzóval, aki nem dolgozik, odaköltözik és eltartatja magát, majd az alig 20 évével, 0 nap munkaviszonnyal a fejébe veszi, hogy gyereket akar.

Egy anya sem ilyen párt képzel el a fiának... Én az anyja helyében oda sem engedtelek volna költözni, míg nincs munkád.

2012. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
4%
Kedves kerdezo! Ha nemi megertesre vagysz a gyerekvallalas temaban tedd fel a kerdesed. Nekem is csak az eskuvom elott volt munkam, utana a parom uj allast kapott, en mentem vele (Anglia masik felere) de ott nem talaltam hivatalos munkat. Kozben teltek a honapok es terhes lettem. A kisfiam 3 eves, most varjuk a kistestvert. 8 honapos volt, amikor takaritani kezdtem nehany orat hetente, ennyi fert bele, mert senkire nem tudom bizni a kisfiamat. Most mar nem csinalom, kapom is a ferjemtol, hogy nem dolgozok :( Terhesen, nevelem a kisfiamat, egyedul vagyok egy idegen orszagban csalad nelkul es kapom a bantast. Az en anyosom sem orul a masodik babanak, talan az elsonek sem orult, mert egyfolytaban szekalja szegenyket. 1,5 evesen mar mondokaznia kellett volna stb... Az is lehet, hogy ellened van, talan nem is szeret, ahogy engem sem az anyosom. Tegyetek meg mindent, h sajat lakasba koltozzetek, utanna johet a baba. Sok szerencset nektek!
2012. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!