Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal szeretnénk gyereket...

A párommal szeretnénk gyereket, de anyós nem nagyon örül az ötletnek. Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 13:10
 81/112 A kérdező kommentje:

Anyámmal nem beszélek már, így nem tudom, mi a véleménye.


Mennék dolgozni, ha lenne valami rendes munka!

Egyébként meg biztos az anyukák is kapnak munkát, különben az összes kisgyerekes anyuka munka nélkül lenne.

2012. márc. 27. 19:47
 82/112 anonim ***** válasza:
87%
Ha most gyerek nélkül nem akarsz elvállalni semmit, akkor majd gyerekkel igen? Igen gyerekkel is dolgoznak anyukák, akik hajlandóak elmenni munkát keresni és elvállalják, hogy el tudják látni a gyereküket! Te még tanulni is lusta vagy, nemhogy dolgozni. Miből gondolod, hogy ha gyereked lesz meg fogsz változni? A saját családod nem foglalkozik veled, az anyósodat meg, aki befogadott, meg segít nektek leszólod, meg lezárod előtte a saját lakását!
2012. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 anonim ***** válasza:
85%

Ja, ha lenne valami rendes munka... Mikor írtad, a gyári munka nem neked való.

Mint mondtuk már: mégis mit gondolsz, milyen munkára tarthatsz igényt egy vacak érettségivel csupán? Se szakma, se semmi... Másra nem igen...

Áruld el, milyen munka felelne meg neked? Irodai - ahhoz is kell egyéb végzettség, ahol meg nem, oda protekció kell, ilyenről ne is álmodozz!

2012. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 A kérdező kommentje:
Titkárnő, recepciós, pénztáros mondjuk jó lenne.
2012. márc. 27. 20:14
 85/112 anonim ***** válasza:
88%
Te ezt komolyan gondolod? Recepciós? Titkárnő? Tényleg fel kéne nőni...
2012. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 A kérdező kommentje:
Mert? Nehogy azt mond, hogy ezek diplomás munkák.
2012. márc. 27. 20:34
 87/112 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező! Milyen nyelveket beszélsz és milyen szinten? Mert recepcióra legalább angol középfokú kell, titkárnőknek szintén, ugyanis ma egy titkárnő általában már nemcsak kávét főz. Én egy nyelvet felsőfokon, egyet alapfokon beszélek és úgy titkárnősködtem diplomával a kezemben. Pénztárosi munkához kereskedelmi végzettséggel vesznek fel, érettségivel max. árufeltöltőnek.
2012. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg nem diplomás munkák. Csak ahogy az előző is írja, nyelvismerethez kötöttek...
2012. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 anonim ***** válasza:
85%
Szerezz szakmát kislány, és tényleg ne a párod fizetésére alapozva képzeld el az életed. Én elhiszem, hogy szeret, de a kapcsolatokban törvényszerűek a hullámvölgyek, és nagyon kínos volna, ha egy veszekedés hevében a fejedhez vágná, hogy csak kolonc vagy a nyakán, ő tart el, és még többé kevésbé igaza is volna.
2012. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 anonim ***** válasza:
17%

Én sem mennék gyárba dolgozni, az tönkreteszi az embert. Akik oda valók, menjenek.De aki nem bírja azt a fajta népet, a 3 műszakot, ne.Kiégsz, belefásulsz, aztán dob a párod is. Én mi tennék: keresném a felsorolt munkákat, hátha. Elmennék nyelvet tanulni, de szakmát szerezni is, ha van olyan, ami használható, és nem túl drága (komoly kapcsolatban a párod is segíthetne, és én sem tanulnék műkörmösnek meg kutyakozmetikusnak, mert épp olyan tanfolyam van)Megbeszélném a társammal, hogy házasodjunk össze, legyünk egy család, és akkor jöhet a gyerek.Az apának feladadta a családjáteltartani, míg az anya gyesen van, nem a nyakán élsz! Ez természetes. Ha nincs eléggé elszeparálva a két lakrész(külön bejárat,konyha,fürdő), akkor viszont tényleg megvárnám a költözést, mielőtt gyereket vállalok!

Gyári munkát meg igen,tud végezni egy szellemi fogyatékos, meg még egy csomó 70-90 IQ közti ember, de egy értelmes ebbe belerokkan.

2012. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!