Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felháborodnál, ha a párod...

Felháborodnál, ha a párod Húsvétkor menne el focizni?

Figyelt kérdés

Minden vasárnap van foci. Annyit kértem tőle, ha ünnep van, ne menjen. Húsvét vasárnap ahelyett, hogy együtt lennénk, ő elmegy focizni, mert "kötelező".

Nincs bátorsága azt mondani az edzőnek, hogy ünnep van és a családjával szeretne lenni. :(

A családi eseményeket át tudjuk rakni szombatra, de a Húsvét vasárnapot nem!

:(


2012. ápr. 8. 15:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
77%
Nem háborodnék fel.
2012. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Akkor biztosan én vagyok ilyen hp... :(
2012. ápr. 8. 15:11
 3/55 anonim ***** válasza:
81%

Na most le fogsz pontozni, mi délben anyáméknál voltunk ebédelni, most meg én itthon vagyok a gyerekekkel, a férjem 3ra ment focizni.

Szerintem heti egy edzés/meccs jár neki, egész héten dolgozik reggeltől estig. Kocsmázni, bulizni nem jár, gondolom neki is kell ennyi kikapcsolódás.

Mi holnap leszünk együtt, mert a kisfiunk még kicsi, nem mennek locsolkodni.

2012. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Képzeld el mi lenne ha minden focista inkább husvétozna.ott lesz majd a hétfő meg ott volt a tegnap meg amigy se egész nap van a foci
2012. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
39%

Nekem sem esne jól. Szerintem te is menj el otthonról. Ne gubbaszkodj a lakásban, mert az csak jobban fog idegesíteni. Menj el a szüleidhez, vagy testvéredhez(ha van) és mire ő hazaért, ne légy otthon.


Ezt az egy alkalmat igazán kihagyhatta volna. És ha ki akarta volna hagyni, akkor ki is hagyja.

2012. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ráadásul én mondtam neki,hogy kivételesen menjen el a vasárnapira, mivel a holnapi elmarad.
2012. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit.

Csak nekem szarul esik, hogy soha nem vagyunk együtt, soha nem maradt itthon, még mikor 40 fokos lázzal feküdtem itthon.

Annyit kértem tőle, hogy csak ma maradjon itthon, egy évben egyszer megtehetné, miattam. Megy jövőhéten is, múlthéten is volt.

2012. ápr. 8. 15:15
 8/55 A kérdező kommentje:
Mi is anyuméknál voltunk ebédelni, 1re mentünk, 2kor már ment el.
2012. ápr. 8. 15:16
 9/55 A kérdező kommentje:

Rajta kívűl még van 25 ember, és egyszerre amúgy sem lehetne k ennyien a pályán.

Van amikor csak 5-10 perceket játszik. Van, hogy a kispadon ül. Ezért megéri elmenni?!

2012. ápr. 8. 15:17
 10/55 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem háborodnék fel.

Azért a férfiak férfiak, nem fognak soha úgy gondolkodni, mint mi, nők!

Had menjen el focizni, attól, hogy húsvét van, még nem kötelező otthon punnyadni.

2012. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!