Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felháborodnál, ha a párod...

Felháborodnál, ha a párod Húsvétkor menne el focizni?

Figyelt kérdés

Minden vasárnap van foci. Annyit kértem tőle, ha ünnep van, ne menjen. Húsvét vasárnap ahelyett, hogy együtt lennénk, ő elmegy focizni, mert "kötelező".

Nincs bátorsága azt mondani az edzőnek, hogy ünnep van és a családjával szeretne lenni. :(

A családi eseményeket át tudjuk rakni szombatra, de a Húsvét vasárnapot nem!

:(


2012. ápr. 8. 15:08
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

Párom csapata kikapott.


Mikor menni akartam, bezárta előttem az ajtót.

2012. ápr. 8. 17:42
 42/55 anonim ***** válasza:
25%
Kié a ház amiben laktok? Ha nem a tiéd menj haza ahonnan jöttél. Ha a párodé dobd ki
2012. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Albérlet.


Ma már haza akartam menni. Bezárta az ajtót kulccsal, és elvette a kulcsomat.

2012. ápr. 8. 17:54
 44/55 anonim ***** válasza:

Egyébként pont az ilyen válaszírókról írtam, mint az utóbbi.

Többet nem írok, mert még megbántom valaki lelki világát.

2012. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
63%
Nem olvastam el a valaszokat, de sejtem hogy sok no rakontraz a problemadra. Miattatok vannak a nok hazisarkanynak titulalva. Amit en mellesleg kikerek magamnak, nekem nincs szandekom levagni a ferjem mogyorojat.
2012. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Ha attól vagyok házisárkány, mert TÖBB időt szeretnék a párommal együtt tölteni, akkor igen az vagyok.

Na és? Magasról és nagy ívben... :)

2012. ápr. 8. 18:04
 47/55 anonim ***** válasza:
91%
Masok velemenyet nagy ivben...akkor miert is kerdezel masoktol!Egy napot van el focizni a heten es ezt is sajnalod tole, nem csoda, hogy nem akar veled lenni...es az, hogy kizart szerinted mit jelent?Lehet, hogy meg kene hallgatni az o velemenyet is?Szerintem kerdezz ra...bar ez a kizarasos dolog sokat elarul.
2012. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tanulj meg olvasni. Köszi.
2012. ápr. 8. 18:13
 49/55 anonim ***** válasza:
Inkább te fogalmazz érthetőbben. Kikapott a csapata. Hova akartál menni? Miért zárta be az ajtót előtted? Most akkor kizárt vagy be? Mert nem derül ám ki, de attól mi nem tudunk olvasni...
2012. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Inkább focizni járjon,mint kocsmába.
2012. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!