Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felháborodnál, ha a párod...

Felháborodnál, ha a párod Húsvétkor menne el focizni?

Figyelt kérdés

Minden vasárnap van foci. Annyit kértem tőle, ha ünnep van, ne menjen. Húsvét vasárnap ahelyett, hogy együtt lennénk, ő elmegy focizni, mert "kötelező".

Nincs bátorsága azt mondani az edzőnek, hogy ünnep van és a családjával szeretne lenni. :(

A családi eseményeket át tudjuk rakni szombatra, de a Húsvét vasárnapot nem!

:(


2012. ápr. 8. 15:08
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

És ha egy évben egyszer kihagyja, akkor már lenézik őt a csapattársai?

Amikor volt hely és hívott, mentem vele.

Nem szeretem a focit, de őt szívesen megnézem és elkísérem.

De amikor pl. meccs után kaja van, akkor eleve meg sem hív, mert a többiek előtt gáz, hogy én is eszem abból amit a csapatnak főztek.

2012. ápr. 8. 15:38
 22/55 anonim ***** válasza:
78%

Nekem már beficcent egy gyulladás miatti foghúzás, ami miatt már napok óta szenvedtem. Utána mentünk volna a férjem családjához, ahol egyúttal szülinapunkat is megtartottuk volna.


Én meg annyira kikészültem az egy órás fogmizériától, illetve a fájdalomtól, hogy lemondtam a programot. Így a férjem egyedül ment.


Valszínűleg nekem se foglalják imába a nevemet, de hörcsögszerűre puffadt fejjel és fájó arckoponyával (enni se ehetek, inni is csak vizet, de inkább azt se) nem volt kedvem menni, inkább itthon szenvedek, legalább nem látja senki.

2012. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim válasza:
41%
szerintem ez a dolog mögött több van mint egy egyszerű focimeccs ! valószínűnek tartom hogy a férjed vagy a barátod is ludas a dologban...nem a lenézésről van szó nem mások miatt jár el hanem maga miatt ilyenkor nincs a fejében a munkahelyi problémák sem a magánéleti...kitisztul a feje el tud vonatkoztatni...hozzáteszem örülj hogy a sportba tölti az esetleges problémáit és nem az italba
2012. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sportol. De szerintem nem halt volna bele, ha ezt az egy alkalmat kihagyja.

Nekem legalábbis nagy örömet okozott volna.

2012. ápr. 8. 15:47
 25/55 A kérdező kommentje:

15:43

jobbulást!

2012. ápr. 8. 15:47
 26/55 anonim válasza:
31%
milyen a sors...így akaratod ellenére neki okoztál nagy örömet...és az sem rossz felállás....XD
2012. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem túlreagálod..majd együtt lesztek holnap,vagy ha hazajött a fociból.Nekem is focibolond a barátom,de ez az egyetlen kikapcsolódási lehetősége a héten. Az meg,hogy húsvét van..akkor is ki lehet menni a házból.
2012. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy zárkózzunk be a lakásba. Hanem azt, hogy legyen velem. Jó lenne egyszer 3 napot együtt tölteni. Van, hogy szombaton dolgozik, délután pihen, vasárnap reggel pihen, aztán meccs. Mikor hazaér, eszik fürdik és döglés. Ez meg több hónapja. :(
2012. ápr. 8. 16:06
 29/55 anonim ***** válasza:
73%
H*lye keresztény ünnep nem kell felfújni. Egész Európában meccs nap van ma ,húsvét miatt sose maradnak el meccsek.
2012. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

Az, hogy számomra tök idegen emberek mit csinálnak, nem érdekel. :)

Csak a párom legyen velem, a többiek felőlem focizhatnak.

2012. ápr. 8. 16:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!