Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felháborodnál, ha a párod...

Felháborodnál, ha a párod Húsvétkor menne el focizni?

Figyelt kérdés

Minden vasárnap van foci. Annyit kértem tőle, ha ünnep van, ne menjen. Húsvét vasárnap ahelyett, hogy együtt lennénk, ő elmegy focizni, mert "kötelező".

Nincs bátorsága azt mondani az edzőnek, hogy ünnep van és a családjával szeretne lenni. :(

A családi eseményeket át tudjuk rakni szombatra, de a Húsvét vasárnapot nem!

:(


2012. ápr. 8. 15:08
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Nem punnyadtunk volna itthon.
2012. ápr. 8. 15:20
 12/55 anonim ***** válasza:
65%
Húsvét vasárnap van, és? Ez nem egy olyan esemény, amit családi körben kellene megünnepelni... nem egy karácsony, vagy születésnap, ami a családról szól. Nem is értem...
2012. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
42%

Hiába pontoztatok le, valahol a Kérdezőt is meg lehet érteni. Ha tényleg igaz az, hogy csak ezt az egy alkalmat kérte és még ezt sem teszi meg érte a pasi, akkor bizony nektek sem esne jól.

Mellesleg holnap nem ér rá mindenki. Nálunk is elkezd vándorolni a család (pontosabban a férfiak) és abszolút nem lesz arra idő, hogy a szerelmesek együtt legyenek.


De hát nem mindenki egyforma.

2012. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
36%

Én azzal a válaszolóval értek egyet, aki azt mondta, hogy neki sem esne jól, főleg ha ezt az egy alkalmat kérte.


De itt bizonyára mindenki roppant megértő feleség és élettárs, és a pasi semmi egyéb programjáért soha nem raplizott még, és mindig mindenhova elengedi, még ha emiatt soha nincsenek együtt akkor is...

2012. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim válasza:
75%
Nah itt most leharpjátok a fejem, de én is focizok és ez természetes hogy jég vagy sár esik vagy tornádó van a meccs az szent..........!!! legyen az a húsvét vagy karácsony(angliában karácsonykor közös program!) és mi lenne ha te is mentél volna vele.....???? elkísérted volna kikapcsolódtál volna és egy kicsit talán neki is jólesett volna.....? 22 éves vagyok de megtanultam az életben hogy kompromisszumkészség elengedhetetlen...gondolkozz el rajta miért nem tartottál vele.....vagy csak a te érdekeid fontosak? ne haragudj ha megbántottalak nem ez volt a célom és az sem hogy kioktassalak a pár kapcsolatról" 22 éves takony létemre"...csak szerettem volna más megvilágításba helyezni a történteket.....
2012. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Egyrészt meg nem hívott, másrészt meg nem fértem be az autóba, amivel őt elvitték.
2012. ápr. 8. 15:27
 17/55 anonim ***** válasza:
56%
Az én barátom is focizik, úgyhogy ma inkább haza jöttem egy családi ebédre. Délután/este pedig az itthoni barátaimmal megyünk valamerre. (Nálunk minden húsvétkor van körhinta és egyéb játékok), úgyhogy már csak holnap tudunk találkozni. Emiatt ne bánkódj, ha Karácsony este lenne a meccs, akkor sem tudnám visszatartani. :)
2012. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim válasza:
31%
Talán állj máshogy hozzá megmondom őszintén én sem hívtalak volna el mivel gondolom ez a foci vitat téma lehet nálatok egy férfi fejével ez így hangzik minek úgysem jönne el!!! had legyen az övé....ülj le beszélj vele ha hazamegy mondd meg neki hogy támogatod...akár karácsonykor is, viszont igényled a szeretetét és ha a szombat az övé elmegy focizni akkor a vasárnap pedig csak a kettőtöké, ha nem megy bele....akkor már is nem te leszel a hibás.....és törheti ő a fejét mert te meg akartad oldani a problémát...és a végén kiderül hogy itt nem is a foci az igazi gond kettőtök között hanem valami más nem pedig egy ilyen felszínes butaság
2012. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól emlékszem a második válaszoló voltam.

Nem, nem vagyok hú de megértő feleség, de nehogymár heti egy foci miatt rontsam el mindkettőnk kedvét!

Mivel egyéb hobbija nincs, és bármikor szívesen vigyáz a gyerekekre, ha én mennék barátnőzni, hát menjen. Felnőtt ember, nem gyerek hogy elengedjem.

Kérdező, a focizás nem a 10-15 pályán töltött percről szól, dumálás az öltözőben, üvöltözés a bíróval,stb ez egy közösségi program.

2012. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Csak ha nekem lenne programom, ő meg itthon van (pl. amikor nincs munka és 1-1 nap nem kell dolgoznia), akkor tőlem elvárja, hogy mondjam le a programomat a barátnőmmel, és legyek vele, mert amúgy is alig jut időnk egymásra.
2012. ápr. 8. 15:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!