Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny lettem azokra a...

Féltékeny lettem azokra a nőkre, akik olyanok mint amit a párom akar belőlem faragni. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

a párom folyamatos előírása, lapos talpú cipők, no körömlakk, barna, festetlen haj, sminktelen arc.

na én totál nem ez vagyok, de igyekztem még anno, mielőtt rá nem jöttem ezzel a felállással óriásit csökkent a vonzerőm, de most nem ez a lényeg.

hanem minden nap látok egy kolleganőt, abszolut mindenben megfelelne a páromnak ahogy ránézek, a legapróbb dolgaiban is. (pl volt, hogy kinézett nekem egy szánalmas mamuszféle cipőt a párom én ki is röhögtem és mit ad isten? a kolleganő abba jár!)


nos egyre jobban utálom már szegény kolleganőt. amiről nyilvánvaló, hogy nem ő tehet.

szóval a saját párom miatt vannak bennem ilyen indulatok, meg féltékenység, vagy nem is tudom mi ez valójában, de teljes negatív és ez engem terhel.

nem akarok ilyeneket érezni. mosolygós akarok lenni, nem olyan akinek fáj ahogy más ember kinéz.


a párommal felesleges erről beszélni,mert őt csak az érdekli, hogy ne lakkozzam a körmöm, viszont vetett már pár pozitív pillantást a kedves kolleganőmre :(


kérek segítő válaszokat


2012. ápr. 18. 19:36
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

és ha az ne adj isten befesti a haját/ körmét/ arcát akkor megint keressen mást?


ez nem megoldás

2012. ápr. 18. 20:53
 22/48 anonim ***** válasza:
91%

Ugye tudod, hogy neki soha nem kellene olyan nő, aki ALAPBÓL olyan, mint a kolléganőd? Mert az a nő ilyen AKAR lenni, neki így van önbizalma.


Neked nincs. Veled bármit lehet csinálni, mert semmi önbizalmad. És a te pasidnak nem kell olyan nő, akinek van önbizalma, mert az rájön, hogy a kedvesed egy féreg (bocsánat a férgektől, azok legalább hasznosak.)


Nekem utoljára a gépírás tanárnő mondta meg 9.-ben, hogy nem lehet műkörmöm, az is jogos volt.

2012. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
97%
A helyedben nem hagynám,hogy ennyire befolyásolhasson.Ülj le vele és a leghatározottabban közöld vele,hogy akármennyire is szereted,attól Neked még van önálló gondolatod,sőt saját ízlésed is.Kérdezd meg mit szólna hozzá ha Te azt várnád el tőle,hogy állandóan tangát hordjon,vagy acélbetétes bakancsot, mert az olyan jól állt egy fickón.Nem a tulajdona vagy hanem a párja.Ha boldognak szeretne látni maga mellett, akkor tolerálja és értse meg,hogy nem a kolléganődre vagy másra szeretnél hasonlítani hanem,egy kiegyensúlyozott NŐ szeretnél lenni,akinek nem ezen kell mindig rágódnia.Ha megtudjátok ezt beszélni biztos,hogy nem leszel féltékeny senkire sőt Téged fognak csodálni.Érezd Magad jól a bőrödben.
2012. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám csinos nő volt, apám meg pont ugyanilyenre faragta, mint amilyet a párod akar belőled csinálni. Még most is csinos, de az önértékelése és önállósága a béka hátsója alatt. Nem bántom emiatt, mert neki az apám ngyon fontos, de nekem örök példát mutatott, milyen nem akarok lenni. Neked sem szabadna hagynod magad skatulyába kényszeríteni, jol kell érezned magad a bőrödben, a barátod meg ezért is kell, hogy szeressen.
2012. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Dobd ki a párodat és sózd a kolléganődre, hadd szenvedjen ő.
2012. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem miért vagy vele, ha neki nem te kellesz, hanem valaki akit csinálna belőled, de nem fog menni, mert vagy fellázadsz és kidobod (én ezt ajánlom), vagy tönkremész bele, elveszted önmagad, és a végén ő fog kidobni, mert ki tud szeretni valakit, aki utálja önmagát azért, amit csináltak belőle?

Végülis ti ha úgy vesszük nem is vagytok együtt. Te nem vagy sehol, a "párod" meg valaki olyannal van aki nem is létezik.

2012. ápr. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
98%

Azt írtad, majdnem szakítottatok, mert dacból vettél egy extra magassarkút. Elgondolkodtató, kedves kérdező, ha ennyiért ki akar téged dobni.

Tanácsom: fesd be a hajad, lakkozd ki a körmöd, sminkeld ki magad, ahogy neked tetszik. Ha emiatt kidob, akkor ennyit ért, NEM éri meg szomorkodni érte, max azért, amennyi időt "elpocsékoltál" rá. Illetve, ha azt vesszük, nem, mert ez tanulópénz.

Igaza van az előzőeknek, valószínűleg uralma alá akarna hajtani. Nem tudom és nem is akarom szebben megfogalmazni, ez uralkodás a másik fölött, és erre nem lehet normálisan működő kapcsolatot építeni.

2012. ápr. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
74%

Nem illetek össze!

Ennyi!

Ő olyat akar, amilyen te nem vagy, hát keressen olyat.

A kolléganőd tetszik neki, mert gondolom természetes szépség.

Attól, mert valaki nem sminkel, még nem trampli.

Te nem tetszel neki annyira, mert ha tetszenél, akkor nem akarna megváltoztatni.


Közöld vele, hogy te ilyen vagy, amilyen, úgy fogsz öltözni, ahogy neked tetszik, ha neki ez nem megfelelő, akkor mehet, amerre lát.


Ha megy, akkor se szomorkodj, lesz majd valaki,aki pont úgy szeret, ahogy vagy.

2012. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
92%

Egy saját szösszenetet hadd meséljek el.

A természet nem volt túl bőkezű velem "mellesleg", ez már kamaszkorom óta zavart, csak akkor még pár évig reménykedtem, hogy nőhetnek még. Nem nőttek, engem továbbra is zavart.

Közel a 30-hoz már anyagilag is megoldható volt a műtét (bő 15 éve élt bennem az elhatározás). A férjemet kérdeztem, hogy mi a véleménye, de nagyon vonakodott véleményt mondani, maradt az "ahogy gondolod".

Eljött velem sebészt keresni, megnézte a lehetséges méreteket, stb. Egyedül abba szólt bele óvatosan, hogy nehogy túlzott legyen a méret, mert én magam se nőttem nagyra - de ha az minden álmom, akkor még abba se szól bele.


Amikor kérdeztem tőle, hogy egyáltalán tetszene-e neki, annyit mondott, hogy neki így is jó vagyok, úgy is, de az én testemről beszélünk, neki nem érzi, hogy beleszólása lenne.


Egyedül az altatás miatt aggódott, illetve a kötelező vérvételnél ragaszkodott hozzá, hogy mindenfélét alaposan nézzenek meg, csakis teljesen egészségesen menjek a beavatkozásra (szigorúbb volt, mint a sebész, aki már egy náthával se vállalta volna).


Amikor megvolt és meggyógyultam (kialakult a végleges forma), akkor mondta, hogy nagyon félt tőle, hogy nem lesz szép, elrontják, vagy én választok rosszat, de nem akart beleszólni, mert látta, hogy mennyire fontos nekem.

2012. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
97%
Ha a párom engem átakarna formálni, és ilyen mértékben rám erőltetné az akaratát elgondolkoznék azon hogy érdemes e vele maradnom. Ha egy férfi szeret egy nőt, akkor nem akarja átformálni, és bízik benne hogy a külseje ellenére nem csalja meg. A te párod nem szeret csak birtokolni akar, és ha ezt nem veszed észre, nem nyitod ki a szemed, akkor csak rosszabb lesz. Előbb utóbb elszakít a barátaidtól, nem enged el sehová. A tulajdonának tekint és nem a társának. Gondolt át mit akarsz az életeddel kezdeni, mert csak ez az egy van belőle és ha elszúrod egy ilyen férfi miatt, nem kapsz több esélyt.
2012. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!