Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny lettem azokra a...

Féltékeny lettem azokra a nőkre, akik olyanok mint amit a párom akar belőlem faragni. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

a párom folyamatos előírása, lapos talpú cipők, no körömlakk, barna, festetlen haj, sminktelen arc.

na én totál nem ez vagyok, de igyekztem még anno, mielőtt rá nem jöttem ezzel a felállással óriásit csökkent a vonzerőm, de most nem ez a lényeg.

hanem minden nap látok egy kolleganőt, abszolut mindenben megfelelne a páromnak ahogy ránézek, a legapróbb dolgaiban is. (pl volt, hogy kinézett nekem egy szánalmas mamuszféle cipőt a párom én ki is röhögtem és mit ad isten? a kolleganő abba jár!)


nos egyre jobban utálom már szegény kolleganőt. amiről nyilvánvaló, hogy nem ő tehet.

szóval a saját párom miatt vannak bennem ilyen indulatok, meg féltékenység, vagy nem is tudom mi ez valójában, de teljes negatív és ez engem terhel.

nem akarok ilyeneket érezni. mosolygós akarok lenni, nem olyan akinek fáj ahogy más ember kinéz.


a párommal felesleges erről beszélni,mert őt csak az érdekli, hogy ne lakkozzam a körmöm, viszont vetett már pár pozitív pillantást a kedves kolleganőmre :(


kérek segítő válaszokat


2012. ápr. 18. 19:36
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Pedig nem lenne bonyolult. Lakkozd ki a körmöd, a többi megy magától.
2012. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

40-es válaszadó,valami hasonlóban vagyok én is

csak nem konkrét más személy mintájára, hanem mindenki más mintájára akar engem változtatni.


"addig amennyire csak lehet demonstrálod mások előtt, hogy számodra ő az egyetlen."

lehetetlen. volt egy srác, aki úgy kínált meg egy itallal, hogy: "kicsim kérsz?" ebből olyan háború lett otthon, hogy milyen nő vagyok, akivel így mernek beszélni mások! Hiába mondtam, hogy ahogy felém viszonyulnak mások, az nem engem jellemez, hanem a másik félt. Hát ezért is én voltam a hibás! Szóval millió dolog van, amire nem tudok oda figyelni, nem tudok demonstrálni, mert vagy nem rajtam múlik, vagy ami még más, pl,én észre sem veszem. pl megnéztem egyszer egy rabszállítót egy parkolóban, tele volt rendőrökkel minden, bámultam, bevallom. na ebből 1 órás ordibálás volt, hogy mindegyik rendőr direkt feszít, hogy bejöjjenek a ki csajoknak én meg közéjük illek a sorba, mert bámulom őket, mint akinek viszket a *ja. Magyarázhattam én, hiába, hogy nem azért bámultam...


kedves utolsó, ez nem ilyen egyszerű. volt, hogy kitessékelt a kocsiból, mert ahogy beültem a hosszú szárú csizma és a térd alá érő nadrág között FÉL CM-re látszott, hogy neccharisnya volt rajtam, ami állva nem is látszott. Beteges balhék vannak ilyenekből :(

2012. ápr. 21. 16:09
 43/48 anonim ***** válasza:

16:09

Azt, ami nem rajtad múlik, azt nyilván ne tedd meg. Létezik az az eset, amit már nem lehet orvosolni, vagy irreálisan sok türelem kell hozzá. Csak egy tanácsot adtam, mivel segíthetsz enyhíteni az önállóságod nagyobb felvállalásából adódó egyik problémát. Azt nem írtam, hogy ezt mindig megteheted.

2012. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

de engem csak az érdekelt, hogy én ne változzak át és ne utáljak másokat.

a párkapcsolati problémámról nem is akartam beszélni. ilyen ember úgy sem változik. ezt elfogadtam vele.

a lényeg, hogy ettől én ne sérüljek!

2012. ápr. 21. 17:56
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Már írtam korábban, de most újra írok.

Ha így állsz hozzá, hogy elfogadod mindezt, az rendben van, hiszen szereted, oké. De ettől te igenis sérülni fogsz, mert feladod önmagadat.

Aki ennyire betegesen féltékeny, azt kezeltetni kell. Ha nem akarsz sérülni, vagy elrángatod pszichiáterhez és megváltoztatod, vagy te lépsz le. Tudom, hogy nem egyszerű megtenni a lépéseket, mert érzelem, stb, de muszáj. Pontosan azzal sérülsz, ha elnyomod saját magadat, ha nem tudod megvalósítani azt, aki lenni szeretnél.

Továbbra is azt javaslom, hogy keress valaki mást, még ha nem is tetszik az elgondolás. Ne félj az újtól, a változástól.

2012. ápr. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
16:09-es kommented után csak az az egy kérdés jutott eszembe, hogy: és te ezek után még vele vagy???
2012. ápr. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar foszer, igénytelen, a rossz kell neki a jo helyett. Pfffffffff.......
2015. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Inkább azt utáld, aki megérdemli: a bunkó, idegbeteg párodat.
2015. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!