Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasinak van pénze,...

Ha egy pasinak van pénze, akkor miért gondolja azt az anyja, hogy a nő csak a pénzéért van a fiával?

Figyelt kérdés

Történetesen páromnak van saját háza, 2 kocsija és jól keres. Az anyja azt gondolja, hogy én csak azért vagyok vele, hogy beletegyem magam a jóba. Párom fejét nem egyszer azzal tömi, hogy én csak a pénzéért vagyok vele, és hogy ne vegyen el engem feleségül. Még ha gyereket szülök neki akkor sem. De ha lesz olyan h*lye hogy elvesz, akkor irasson velem papírt a házról és mindenről, hogy nekem semmihez semmi közöm. A környékünkön élő emberek is pletykáltak már ilyet. Sokan ismernek, azok tudják hogy mi a felállás és hogy saját magamat tartom el, és hogy nem párom pénzel! Mégis akik nem ismernek, rossz indulatúak és azok is azt beszélik, hogy milyen jól megfogtam ezt a pasast, hogy már milyen régóta együtt vagyunk és hogy majd lesz aki eltart. Azt gondolják, hogy mindenem amim van az a pasimtól van. A párom anyja is ezt hiszi. Hogy párom vesz nekem telefont, laptopot, ő fizeti a jogsimat stb, mikor ez nem igaz.

Kicsit bánt amúgy a dolog hogy párom még az 5. évfordulóra sem vett gyűrűt, de ezt talán saját magamnak köszönhetem, mert nem volt veszekedés és szakítás mentes a kapcsolatunk. Mit tennél a helyemben?



2012. ápr. 27. 13:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

A szüleim jó módúak, de nem voltam soha elkényeztetve. Nálunk fordítva volt a helyzet, szerencsére a szüleim nem gondoltak ilyet a páromról, viszont a párom rokonsága mondott ilyet hogy jól kifogott meg mi pénzesek vagyunk és hagyjon el stb... Volt olyan aki a szemébe is megmondta milyen jól járt velem. Undorító volt ahogy bele akartak mászni az életünkbe. Mi már nem foglalkozunk ilyen pletykákkal és nagyon jól elvagyunk. Nem értem az ilyen embereket , mert amit örökölni fogunk ahhoz a másiknak semmi köze. Az meg hogy milyen ajándékot veszünk a másiknak a saját dolgunk.

A legjobb meg az az egészben hogy 2 éve elhatároztunk hogy a párom maga fog dolgozni , nem megy semmilyen céghez. Ehhez idő kell míg beindul.Télen nem túl sok melója van. Én egy nagy cégnél dolgozom ahol aránylag jól keresem. De párom van hogy ezt a pénzt egy hét alatt keresi meg és a hónap többi napján ha nincs munka itthon van. Mi így nagyon jól elvagyunk félretesszük vagy utazunk vagy a házat újítjuk. Erre a saját családja kezdi ki hogy milyen egy t..róger mert nem dolgozik minden nap. Én csak azt mondtam nekik hogy semmi közük az életünkhöz, ne turkálljanak a pénztárcánkban. Ha nekünk jó így akkor hagyjanak élni.

Neked is azt tudom mondani hogy ha megfeszülsz akkor is ezt mondják jobb nem foglalkozni velük.Éljétek az életeteket és legyetek boldogok. Párommal meg tudjuk hogy 5 év múlva az ő családja lesz a legnagyobb hangon hogy ők tudták hogy ez beindul stb...

2012. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
Ja és 24/N
2012. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Idióták az emberek,nem kell velük foglalkozni.Mindenben és mindenkiben csak a rosszat látják és rohadtul irigyek.Ezért pletykálnak.
2012. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
Ha vele tervezed a jövőt, akkor csakis úgy lesz nyugtotok, ha minél messzebbre költöztök attól a paraszt közösségtől,amiben vagytok! Minél messzebbre az anyósjelölttől!
2012. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk 5 év után eljegyzés SE, azért elgondolkodtató....
2012. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%
tipikus irigy bunkó paraszt magyar mentalitás
2012. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Felesleges a papír, a kérdező párja házasság előtt szerezte a vagyonát, így válás esetén amúgy sem lenne a kérdezőnek köze hozzá.


Hogy jutnak vissza hozzád az infók, hogy mit gondol az anyja? A szemedbe mondja, vagy a párodnak és a párod mondja el neked?

2012. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%

A gyűrű még nem jelent semmit,főleg ha csak kövesgyűrű,és nem mindkettőtöknek karikagyűrű. Sőt,még akkor sem biztos,hogy feleségül akar venni.

Együtt éltek,nektek így jó,amíg tart. A családdal pedig nem kell törődni.

2012. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%
A fiának senki sem lenne elég jó, ezt elhiheted nekem. Nem a személyeddel van baja, hanem azzal, hogy anyuci-kicsi-fia leválik anyuciról. Az ilyen anyósokat nem kell komolyan venni, ha a párod hajlandó leszakadni róla.
2012. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

Csak anyós kedvéért én nem írnám alá. De ha a páromnak is fontos, akkor igen.


Ez nem fog soha változni és akkor lesz a legrosszabb, ha megszületik a gyereketek :-( Tudom, ugyanez a helyzet azzal az apró különbséggel, hogy az én lakásomban élünk. Mégis én vagyok az élősködő, aki beleült a jóba.


A költözést tudom javasolni, hosszú távon csak az oldja meg a problémátokat.

2012. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!