Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasinak van pénze,...

Ha egy pasinak van pénze, akkor miért gondolja azt az anyja, hogy a nő csak a pénzéért van a fiával?

Figyelt kérdés

Történetesen páromnak van saját háza, 2 kocsija és jól keres. Az anyja azt gondolja, hogy én csak azért vagyok vele, hogy beletegyem magam a jóba. Párom fejét nem egyszer azzal tömi, hogy én csak a pénzéért vagyok vele, és hogy ne vegyen el engem feleségül. Még ha gyereket szülök neki akkor sem. De ha lesz olyan h*lye hogy elvesz, akkor irasson velem papírt a házról és mindenről, hogy nekem semmihez semmi közöm. A környékünkön élő emberek is pletykáltak már ilyet. Sokan ismernek, azok tudják hogy mi a felállás és hogy saját magamat tartom el, és hogy nem párom pénzel! Mégis akik nem ismernek, rossz indulatúak és azok is azt beszélik, hogy milyen jól megfogtam ezt a pasast, hogy már milyen régóta együtt vagyunk és hogy majd lesz aki eltart. Azt gondolják, hogy mindenem amim van az a pasimtól van. A párom anyja is ezt hiszi. Hogy párom vesz nekem telefont, laptopot, ő fizeti a jogsimat stb, mikor ez nem igaz.

Kicsit bánt amúgy a dolog hogy párom még az 5. évfordulóra sem vett gyűrűt, de ezt talán saját magamnak köszönhetem, mert nem volt veszekedés és szakítás mentes a kapcsolatunk. Mit tennél a helyemben?



2012. ápr. 27. 13:31
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Párom elmondja! És onnan tudom. Még az a szerencse hogy elmondja és így legalább tudom hogy mi folyik körülöttem. Inkább legyek ideges, mint hogy nem tudjam.
2012. ápr. 28. 00:41
 22/26 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy előtted pénzéhes barátnői voltak?
2012. ápr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
De igen, úgy tudom elég pénzéhesek voltak és még követeltek is tőle. Az utolsó nagyon az volt, összességében az összes barátnőjével nem volt együtt annyi ideig mint velem, elvileg volt 3 komoly kapcsolata.
2012. ápr. 28. 10:56
 24/26 anonim ***** válasza:

Van, aki nem megy hozzá az első hajléktalanhoz, aki szembe jön az utcán. Már ez is baj?

A házasság alapja a bizalom, és az a kérdés, hogy a pasi bízik-e benned, vagy nem.

Elég gond, ha a szülei sem bíznak a fiuk döntésében.

2012. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem téged jobban bánt hogy a párod nem kérte meg még a kezed.nem hiszem hogy ehhez anyósjelöltnek köze van, ha meg igen akkor a pasi anyuci kicsi fia akitől jobb ha menekülsz.
2012. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sértődj meg, és mondd meg a pasinak, hogy ez biztos csak egy kifogás a részéről.
2012. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!