Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsa? Többi lent

Szerintetek is furcsa? Többi lent

Figyelt kérdés

Az egyik barátom, amikor megyek Pestre, mindig elkér 500 ft-tot a benzinköltségbe. Amikor tudja, hogy például kevesebb a munkám, akkor közli, hogy most nem kell kifizetnem, mert tudja, hogy nem állok "úgy" anyagilag.

Minden barátunkkal kifizetteti ezt a költséget, holott egyébként is menne Pestre, szóval nem miattunk indítja be a kocsit, ergo, akkor is ki kellene fizetnie a sajátját, ha senki nem ül benne, csak egyedül ő. Kicsit anyagiasnak tartom, főleg, hogy egy jól kereső mérnök a barátom. Egyébként emiatt már inkább busszal megyek vissza Pestre, mert elég megalázónak érzem barátok között az 500 ft-os bohóckodást. 27/L


2012. ápr. 28. 08:17
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
58%
Nem védeni akarom, de aki volt már úgy, hogy nincs jövedelme, annak az a plusz ötszáz ft is, jól jön, ha már mondjuk nem kérik tőle. És persze, igaz, illik felajnálani a pénzt az útra, de ha tudja, hogy nem melózik és még aránylag jóba is vannak.... nem mindig kéne elfogadnia na. Most vegyétek már a lapot, hogy munkanélküliről van szó, nem kereső emberről.
2012. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Olvasd újra a kérdést, első sor végétől. Nem mindig kéri el.
2012. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Én már írtam ide többet. De ha tudja, meg mégtényleg arra megy, áh nemtom. kérdező védd magad, most én védjelek? tényleg sokat számít neked ennyi pénz, vagy a gesztust hiányolod csak? mert akkor nem pampogok itt melletted. mert mondom azt, megértem, hogy ha többször kell felmenned és nincs fizud, hogy számít.
2012. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként még mindig nem értelek.

1000Ft a busz, te 500Ft-ért mész kocsival. A helyedben a seggem a földhöz verném örömömben, ha megúsznám a tömegközlekedést és ràadásul fele annyiba kerülne. Ràadásul még a pènztàrcàjàban is "turkàlsz".

Ez nekem nagyon furcsa.

2012. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
végül is igazad lehet neked is. spórol is meg kényelmesebb az utazás. csak tod sokat akar néha a szarka. nekem is jobb volna egy ezrest adni kettő helyett, pedig háromból úsznám meg tömegközlekedéssel. De nem lehetünk ennyire önteltek sem. :S
2012. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Az más kérdés. Olvastam mit írt a kérdező, hogy egyéb esetekben (pl. meghívás) milyen kicsinyes az illető, ezt aláírom. De ebben a helyzetben kissé más a szitu (számomra legalábbis).
2012. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
hát nem tudom alexandra. Figyi én tényleg őszintén mondom, hogy nekem is jólesett volna a gesztus a kocsistól, nekem sincs melóm, de ezrest odaadtam volna hiszen még egy helyre is mentünk amúgy is és jöttünk is egyszerre. De most szal érted... persze, hogy jobban járunk még így is. Csak ha még helybe is mész, mondjuk mint én, szal nem kell hozzám kanyarodnia, picit gondolhatna jótékonyabban. Nem köteles tudom, de gesztus tőle is ha már felajánlottam, hogy adok a benzinbe. De ez az én érzésem. S_zarabb jövedelem nélkül nézni ezt a kérdést érted?
2012. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Èrtem, persze. 1 alkalom teljesen más. De itt a kérdezőnél rendszeres.
2012. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
nekünk is lesz június közepéig van hat hét kábé. :P
2012. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
nem vagyok munkanélküli!
2012. ápr. 28. 15:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!