Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megfelelni...

Miért nem tudok megfelelni senkinek?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mi hiányozhat belőlem.Valamiért nincsenek barátaim,nem sikerül megtartanom magam körül senkit.Párom sincs.Valamiért nem fogad el senki.Pedig nem vagyok unalmas,sok mindenről lehet velem beszélgetni,sok minden érdekel,nem vagyok full depressziós,mégsem tudok megfelelni senkinek.Remélem jön majd ez a Q világvége,mert így nem akarok élni.Vagy kinyírom magam cigarettával.Igaz,most szoktam le,de a cigi ellensúlyozza a magánnyal járó fájdalmat.Mert nem tudom elviselni.Van még valaki így?21L

2012. máj. 1. 01:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A saját kitalációddal kötözködöl, mert senki nem állít olyat, mint amivel kapcsolatban eddig kifejezted egyet nem értésedet.

Az, hogy szerinted én és más emberek nem tesznek érte, szintén a saját téves hiedelmed.

2012. máj. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mit teszel érte? Oszlasd el a tévhiteimet.
2012. máj. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Toronyóra lánccal nem kéne?

:)

Közben talán legyezgesselek is?:)

Nagy vagy már, meg tudod szerezni magadnak a téged érdeklő infókat, nem szükséges mások életenergiáját hosszú időre lefoglalnod ehhez.

Tudod: Google: 2012-es világrendváltás.

Sok sikert és örömet hozzá!

2012. máj. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Légyszi csak egy linket küldj el privátban, mert elég sok 2012-es világvége van, nem tudom, te melyiket játszod.
2012. máj. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Valószínű, mégsem vagy teljesen rendben, ha öngyilkosságot fontolgatsz és a világvégét várod. Neked kell tudni, hogy miért szakadtak meg a kapcsolataid, ezt így nem lehet megmondani, hogy nem ismerjük a körülményeket. Manapság sok a magányos ember. Ez jó így?
2012. máj. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a korábbi válaszokat, az esetleges egyezés a véletlen műve.

Szóval: nem akarsz te rosszat, de mégis nagyon rossz irányból közelítesz a probléma felé. A megfelelés gondolatát sürgősen felejtsd el! Sajnos nagyon átmegy a környezetre és tudat alatt taszít mindenkit az az energia, hogy meg akarsz felelni. Sokkal inkább légy kicsit pimasz, kicsit rejtélyes, titokzatos, vagy éppen nagyszájú és picikét arrogánsabb (na nem bunkó :)) vagy ami a bensődből és az egyéniségedből fakad. Hidd el, az ember akkor a legvonzóbb, amikor nem azon görcsöl, hogy hogy lehetne vonzó.

A cigiről jó ha lemondasz, mert az sokakat taszít, ha a smárolás élménye felér egy hamutartó nyalogatásával. Nem papolok egészségről meg idióta konformizmusról. Egyszerűen büdös, gusztustalan és az árának nagyobb része adó az állambácsi felé. (Na legalább ez vegye el a kedvedet :))

Tehát a recept: saját egyéniség kiteljesítése (akár fazonbeli megújulás, új ruha, frizkó stb), megfelelés kitörölni, magabiztossá válás. Fél év múlva, de lehet, hogy már előbb, még te fogsz válogatni.

2012. máj. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én sem felelek meg az embereknek,még a családban is szurkálnak hogy túl vékony vagy,egyél többet,mozdulj ki a szobádból stb.Nincs se barát még haverok sem,barátnő esélytelen.De így 25 évesen már nem agyalok ezen,egyre kevésbé hat meg hogy milyenek az emberek,nem keresem a társaságukat mert nem érdemlik meg.A világ pedig majd úgyis átváltozik ha nagyon szükséges az élet úgyis megoldja amit meg kell,valószinű nagyon fájdalmas lesz,de talán néhány generáció múlva már egy szebb világba születnek majd az emberek ami közel nem lesz ilyen mint a mai...
2012. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nem kell megfelelned senkinek csak magadnak. Az emberek nagytobbsege azt adja vissza a masiknak amit kap tolle. Ha te valoban pozitivan probalsz viszonyulni az emberekhez tolluk is ugyan erre szamithatsz.
2012. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

115 kg vagyok, tehát túlsúlyos... vágóhíd kategória.

Zárkózott vagyok, nem járok el bulizni, max. félévente 1x.


Mégis van párom és barátaim is.


Én elfogadtam magam, tisztába vagyok az erősségeimmel és gyengeségeimmel. Ennyi. Ha mások segítséget kérnek megadatik. Mindenkivel kedves vagyok. Még a számomra kevésbé szimpatikus emberekkel sem genyózok. Emberekkel emberséges vagyok.


Nem lehetetlen barátokat szerezni és párt sem. Csak törődj a saját dolgoddal, légy vidám, és ha valaki a segítségedre szorul ad meg!


22/L

2012. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

egy újabb ember aki előkapta a hibűkat és negatívumokat majd épp azon gondolkodik hogy "öngyilkos legyen"

ezen az oldalon egyre több ember akar meghalni.. szedd össze magad, keress jó dolgokat

én is megtaláltam... nekem se volt könnyű

nem sajnáltatni kell magadat, hanem tenni a jóért, senkinek sem hull az ölébe

24L

2012. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!