Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megfelelni...

Miért nem tudok megfelelni senkinek?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mi hiányozhat belőlem.Valamiért nincsenek barátaim,nem sikerül megtartanom magam körül senkit.Párom sincs.Valamiért nem fogad el senki.Pedig nem vagyok unalmas,sok mindenről lehet velem beszélgetni,sok minden érdekel,nem vagyok full depressziós,mégsem tudok megfelelni senkinek.Remélem jön majd ez a Q világvége,mert így nem akarok élni.Vagy kinyírom magam cigarettával.Igaz,most szoktam le,de a cigi ellensúlyozza a magánnyal járó fájdalmat.Mert nem tudom elviselni.Van még valaki így?21L

2012. máj. 1. 01:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Miért akarsz megfelelni bárkinek is?
2012. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy ennyi válasz érkezik:OAz öngyilkosságot nem gondoltam komolyan,csak már nagyon el vagyok kenődve,amiért ilyen nehezen tudok barátságokat,vagy bármiféle emberi kapcsolatot kialakítani.Az a baj,hogy sokat vagyok egyedül és ha valaki végre beszélget velem,arra már szinte ráakaszkodok.És félek,hogy elüldözöm az embereket magam körül,még azt is,aki alapjáraton normálisan,hátsó szándék nélkül érdeklődik irántam.Ez a félelmem és ettől már kikészülök.Az emberekben meg már rég elveszett a bizalmam,de azért próbálkozok.
2012. máj. 1. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!