Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám szerelmes belém segytség...

Anyám szerelmes belém segytség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom fura cím,de olvastam sok helyen hogy az anyák sokszor még felnőtt korukban is szerelmesek tudnak lenni a férfi gyerekükbe.Sajnos úgy érzem nálunk is ez a helyzet!Nem tud anyaként viszonylni hozzám,vagy nem tudom ezt így leírni és megfogalmazni sajnos.Mit lehet tenni?Hogya mondjam el neki hogy én nem a pasija hanem a gyereke vagyok?Kérlek vegyétek komolyan ezt a kérdést mert nagyon megnyomorítja az életem hogy az anyámmal ilyen a kapcsolatom,nem tudok miatta egy normális kapcsolatot kialakítani.Voltak párkapcsolataim de az anyám viszonyulása a barátnőimhez tönkre tették mindig.
2012. máj. 5. 13:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%

"hányszor mászkálunk meztelenül otthon egymás előtt..nyilván nem azért, hogy mutogassuk vagy felizgassunk egymást,"

ne haragudj, de nem mindenkinek normális ez!

A párom anyja is annak veszi, s elkezd átöltözni úgy, hogy ott van a párom, még a melltartót is leveszi. S tudod mit csinál a barátom ilyenkor? Kimenekül, mert nem kíváncsi az anyja melleire.


Azért egy bizonyos kor felett nem egészséges. Azonos neműek esetén: anya-lánya, apa-fia még oké.

De nehogy már 50-60 évesen egy szál f*szban mászkáljon az apa a lánya előtt, vagy az anya a huszonéves fia előtt, főleg hogy a másikat zavarja is.

2012. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó, itt ez anya-lánya dolog, mivel már más nem él és én még fiatal vagyok, szóval engem ez nem zavar egyelőre. Nyilván ha van rá lehetőség, akkor nem egy szobában öltözködünk és vetkőzünk...de ez egyértelmű.
2012. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

ma 14:42


Engem zavar!!Én sem mászkálom elötte egy szál felső testben,alsó nadrágban szoktam de akkor van rajtam póló ami rálóg és nem látni semmit!Én nem vagyok kíváncsi a szilokonos csöcseire.Mindenkinek más az érték rendje,nekem nem tetszik így és ezt tartsa tiszteletben!!

2012. máj. 5. 15:01
 14/26 A kérdező kommentje:

ma 14:42


Az hogy ti egy szál f.aszba meg csöcsbe futkároztok egymás elött az a ti dolgotok,minden családban más és más a szokás,engem ez mindig is zavart és én sem mutogattam magam soha,se az anyám elött,se az apám elött,se a hugom elött.Nem vagyok konzervatív de egy majdnem 50 éves nő,ne futkározzon a gyereke elött egy szál tangába és egy szál melltartóban és ne hajolgasson elötte...ha ez neked normális akkor gratulálok...nekem nem!!

2012. máj. 5. 15:06
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál már neki emiatt?
2012. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
Istenem, ki mondta, h egymás előtt hajolgatunk meg mindig meztelenül szaladgálunk? Ja valószínű... Az, hogy párszor ez előfordul, azzal nincs semmigond de ez is max 1-1 ruhadarab kereséséig tart, vagy tudomisén... DE nem is értem, miért magyarázkodok. Nem arra kiváncsi senki, hogy egy válaszadót, hogy tudsz "leoltani". Mondd el a véleményedet persze, de szerintem normálisan is ellehet.
2012. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

ma 15:07


Persze hogy mondtam neki.Sokszor már üvöltök vele,hogy nem kellene itt a csösceit meg a seggét mutogatni mint valami 20 éves tininek.A lakásban 3 szoba van és azon kívűl még 4 helység.Pont ott kell neki ahol én vagyok és pont akkor amikor ott vagyok?Beteg...nem sokáig kell már ezt türnöm hála a jó istennek.Nem normális..

2012. máj. 5. 15:11
 18/26 A kérdező kommentje:

ma 15:09


Látom nem értemd...nem rólatok van szó,hanem az anyámról,aki minden áldott nap,elöttem vetkőzik vagy öltözik ha éppen otthon vagyok,ha nem akkor megúsztam a napi szörnyülködést:D

Miért az normális hogy a fiú gyerek anyja egy szál tangába hajoldozik a gyereke elött?Szerintme neked is belóg valami ne haragudj..

2012. máj. 5. 15:15
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Na az már nem normális, de egy szóval se mondtam ezt..nálunk ilyen nincs.
2012. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad. Azért nálatok más a helyzet, mert ha jól értelmeztem, akkor Te, mint lány és anyukád néha-néha mutatkoztok egymás előtt meztelen.
2012. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!