Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám szerelmes belém segytség...

Anyám szerelmes belém segytség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom fura cím,de olvastam sok helyen hogy az anyák sokszor még felnőtt korukban is szerelmesek tudnak lenni a férfi gyerekükbe.Sajnos úgy érzem nálunk is ez a helyzet!Nem tud anyaként viszonylni hozzám,vagy nem tudom ezt így leírni és megfogalmazni sajnos.Mit lehet tenni?Hogya mondjam el neki hogy én nem a pasija hanem a gyereke vagyok?Kérlek vegyétek komolyan ezt a kérdést mert nagyon megnyomorítja az életem hogy az anyámmal ilyen a kapcsolatom,nem tudok miatta egy normális kapcsolatot kialakítani.Voltak párkapcsolataim de az anyám viszonyulása a barátnőimhez tönkre tették mindig.
2012. máj. 5. 13:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs 95%-os, csak azért írtam, hogy ne hasonlítsd össze a ti esetetek, mert az első válaszodban ezt írtad:


"hányszor mászkálunk meztelenül otthon egymás előtt..nyilván nem azért, hogy mutogassuk vagy felizgassunk egymást, 25 évesen ezt te is felfoghatnád! "


Azért lány-anya esetén ez más. Te is felfoghatnád ezt!

2012. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem,hogy szerelmes beléd,lehet,hogy csak szimplán egy önző dög.Az ilyet ott kell hagyni minél hamarabb és kész.Vidd pszichológushoz,vagy szerezz neki egy pasit.
2012. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg magányos, és sok negatív érzelmi behatás érte. Inkább próbálj vele beszélgetni, segíts neki, legalább míg otthon laksz. De ha el is költözöl ne hagyd magára. Tényleg kellene neki egy társ, mert ahhoz fiatal, hogy egyedül legyen.
2012. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%
Költözz el otthonról!
2012. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Én olvastam már ilyen történetről, csak ott nem zavarta a 17 éves srácot, az hogy az anyja mesztelenkedett mellette, sőt...
2012. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Ördög99 válasza:
Ugyan már enyire nem kell felfujni a dolgot ismerek olyan embert aki az anyával volt együtt ez nem nagy ügy minek kell elítélni az ilyet ha nem születik gyerek nincs belőle semmi kész ilyen egyszerű
2018. júl. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!