Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez komolyan nem...

Most akkor ez komolyan nem számít megcsalásnak, vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
A minap párommal a tescoban voltunk, és volt ott egy 40 körüli nő a kisfiával. A nőnek olyan teste volt, hogy még én nő létemre is megjegyeztem, hogy ejha, ez aztán már tényleg MILF kategória. :) :) Erre a párom meséli, hogy az egyik ismerőse ezekre a nőkre vadászik kimondottan, és hogy ő csinálja jól, lehet ő is ha annyi idős lenne, nem csinálná másképp. Mi 22 és 23 évesek vagyunk, az ismerős 28-29. Totál felháborodtam, mondtam, hogy basszus, én meg itt vagyok, h gondolod? És akkor elkezdi, hogy az nem számít, annyi idős korban ez nem számít megcsalásnak. (????) Hát kikerekedtek a szemeim, mondom ezt te most komolyan gondoltad?? De persze mire válaszolt volna, odajött egy csöves, hogy adjunk már neki egy kis aprót...aztán totál elfelejtettem utána, azóta se jutott eszembe, lehet fel se fogom hozni, mert csak veszekedés lenne belőle, amit nem szeretnék. De most komolyan, szerintetek ez most milyen kijelentés volt? Én látom hülyén? Szerintem ez kicsit azért durva...
2012. máj. 24. 17:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

Én indítványoznám, hogy 50% alatt ne lehessen válaszolni...

Hogy kinek mi számít megcsalásnak azt hadd döntse el mindenki a maga értékrendje szerint. Persze ha a te barátnőd feküdne le csak úgy heccből mással, rögtön r.banc lenne... vagy rosszabb esetben azt is lesz.rnád. Nyilván a kérdezőnek nonszensz, amit a párja mondott, épp ezért jobb lenne az ilyet megbeszélni, és ha ilyen feltételekkel nem tudják egymást elfogadni, akkor békében különmenni.

2012. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
azt hogy majd 10-20 akárhány év múlva hogyan reagál egy ilyen helyzetben azt 20 éves fejjel nem lehet megmondani. Igen most dobná a pasit meg kidobná, de majd ha ott áll 2-3 gyerekben kitartottként, akkor lehet hogy ő sem fogja megcsalásnak tartani a dolgot. ;)
2012. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem ilyen hasonszőrű az összes haverja, mint az említett 28 éves pali? Szerintem ezeknél ez a menő: ha csajoznak állandó barátnő mellett és ő is veszi át a stílust. Gondolom elvárják, hogy az asszony meg arra legyen idomítva, hogy ezt eltűrje. Vannak ilyen taplók...

Persze azért kérdezd meg újra, nem viccből mondta-e. Normális emberi értékrend szerint a megcsalás akkor is megcsalás, ha 20 meg 30 év házasság után következik be. De ő eleve a haverja korúakról beszél, könyörgöm egy 28 éves pasi már olyan hosszú házasságban/kapcsolatban él, hogy muszáj legyen félre k*rni? Mikor jó, ha pár éve a kapcsolata, legtöbbjének még utána jön a gyerekvállalás. Szépen is néznénk ki, ha ez lenne a norma, amiről a pasid beszélt...

2012. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
48%-os, remélem nincs párod, és fogj ki olyan nőt, amelyik minden héten más pasival csal meg és hozza haza a szép kis nemi betegségeket. Csak hogy élvezd a felfogásod hátulütőit te is.
2012. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, hogy engem vagy a páromat minősítsetek, egy szóval nem mondtam, hogy 5 év múlva már csak azért is meg fog csalni! És tudom, hogy soha nem tenné, mert ezt még a kapcsolatunk elején leszögeztük, hogy inkább szakítsunk, mint megcsaljuk a másikat, és eddig mindig mindent meg tudtunk beszélni! Annyi borzalmon keresztülment már a kapcsolatunk, amit másé ki se bírna. És ezt túlzások nélkül írom. A másik meg, hogy nem ismertek minket, nem tudod milyen a kapcsolatunk stb.


Csak azon akadtam fent, hogy nem értem miért ne számítana megcsalásnak az, ha valaki 30 év körüli? Ezt nem értettem igazából...na mindegy, látom szép kis vita kerekedett, nem ezért írtam ki a kérdésemet.


Mindenképp tisztázni fogom vele, csak utálok veszekedni. De ezt azért tényleg meg kellene beszélnünk...

2012. máj. 24. 17:46
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

12.

Igen... az elvek változhatnak, senki nem tudja előre, azt viszont, hogy 2-3 gyerekes kitartott lesz a kérdező, már most 2012-ben megmondod. Nem te vagy véletlen a Gyik hímsovinisztája? Mert akkor tuti láttalak már erre...

2012. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

Persze hogy megcsalás!


megbeszéltétek, hogy nem csaljátok meg egymást? Gratulálok. Hiszen neki ezek szerint ez nem megcsalás.

Még arra sem mernék fogadni, hogy már nem csalt meg. Hiszen egyszerűen csak nem annak a nevezi, ha ő csinálja.

2012. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"tudom, hogy soha nem tenné, mert ezt még a kapcsolatunk elején leszögeztük, hogy inkább szakítsunk, mint megcsaljuk a másikat"


Nyilván akkor szakít, ha bele is szeret egy másik nőbe. Ha félrekettyintgetett, de csak a testi vonzalom miatt, akkor az ő szemszögéből nézve tényleg nem csalt meg. Ezért kéne tisztázni a dolgokat... Nem ítélkezek, de azok alapján amit leírtál, elég nyilvánvaló, hogy mi a helyzet, csak a szemed előtt még ott a rózsaszín köd/ragaszkodás/társfüggőség. Ezért is mondtam: ha ezek után bízol benne, és megcsal, nem tudnálak sajnálni. Ez nem egy részletkérdés, ne viccelj...

2012. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, téma lezárva. :)
2012. máj. 24. 18:09
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
ne tűrd el a kettős mércét! egy kapcsolatban senkinek sincs semmire több joga mint a másiknak
2012. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!